Aynakol için yardım lütfen...

Tepki
0
Arkadaşlar 2011 trek fx 7.2 kullanıyorum.arka vites alivio 8 li.ön vites ise(üzerinde bir yazı görmediğim için) sirketin sayfasında söyledigi m191 modeliymiş.aynakol ise fc m 191 .fakat şirketin sayfasında m 171 olduğu iddia ediliyor.oysa üzerindeki fc m 191.heralde donanımlardaki değişiklik yapma haklarını kullanmışlar.fc m 191 (24 34 44)sıralı dişlilerden oluşuyormuş.bende daha üst bir ayna kola atlamak istiyorum.genelde 2 ye 6 ve 2 ye 7 viteslerde cok rahat ediyorum şehirde.düşüncem 28 38 48 sıralı dişlilere sahip bir ayna kolla daha rahat edeceğim yönünde.arka vitesden memnunum.ayna kolla birlikde ön vitesi de değiştirmek yoluyla,kendi kullanım koşullarımda daha verimli ve zevkli sürüş elde etmek amacım.tecrübeli ve bilgili arkadaşlarımızın yardımına ve değerli görüşlerine ihtiyacım var. sevgi ve saygılar.

Scudo
Tepki
0
sizlerden isteğim ,aynakol ve ön vites tavsiyesi marka ve model gibi mesela .ve tabii başka fikirleriniz varsa konuyla ilgili memnun olurum

Tepki
89
ben acera 28 38 48 bir ön aynakol aldım. eskisi seninkinin aynısıydı. bu kullanım açısından çok daha iyi. özellikle 48li dişli harika. 28 li sadece çok dik yokuşlarda zorluyor. bir de biraz ağır. ben çok memnunum. zincire bir iki bakla attırmam gerekti. ön aktarıcı c050 idi, onu da alivio ile değiştirdim. arka 8li acera. kesinlikle tavsiye ediyorum. düz yolda mükemmel performans veriyor. belki ilerde rublenin en büyük dişlisini daha büyüğü ile değiştirebilirim, yokuşlarda rahat etmek için

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Aynakol modelini pedalın takıldığı kolun iç kısmına bakarak görebilirsiniz.Tam olarak pedalın takıldığı vida yuvasının kenarlarında yazar model ismi numarası

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Erdal'ın bahsettiği aynakol fc m-131,aynsını kullanıyorum.Memnun kalırsın.