Ayna kol sorunu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında İbrahim Halil Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Halil Kılınç

İbrahim Halil Kılınç Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar şimdi bende bi tane salcano ng 650 HD var ve ben buna mavic mx317 jant seti ve normalde 7 li olan ruble yerine 8 li ruble aldım ve geçiş müddetince vites kollarını alana kadar 7 li kullanayım dedim ama şöyle bir sorun var ruble ile ayna kolda bi uyumsuzluk var ikisi 1 de olunca sanki zincir oturmuyor gibi pedallarken zincirin oturmadığı bir titreşim ayaklarımda hissediliyor sorum şu

1- sorun ayna kolun uyumsuzluğumu

2- orta göbeğin uyumsuzluğumu

sorun eğer ayna kolda ise san tour ayna kol var bunu deore m590 ile değiştirirsem bi uyumsuzluk yaşarmıyım acil yardım lazım

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
upload_2016-4-22_9-47-13.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...