1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Ayna kol hakkın da yardım

Konu, Vites - Çekiş Sistemi kategorisinde deniz çelik tarafından 30 Kasım 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. deniz çelik Forum Demirbaşı

Sponsorlu slm: arkadaşalar Suntour AYNAKOL XCT V3 almayı düşünüyorum bisikletim rublesi 9 lu uyum sağlarmı bu ayna kol yardımcı olursanız sevinirim link Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

2. ulas

ulas Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Kesinlikle uymaz

deniz çelik bunu beğendi.

deniz çelik Forum Demirbaşı

bizleri adınlattığınız için teşekkürler ulaş bey:)

ulas bunu beğendi.
  4. Muzaffer YILMAZ Daimi Üye

Ucuz bir aynakol istiyorsunuz sanırım? Seridışı öneririm ben.;) O xct kadar ucuz değil ama ondan çok çok iyi ve 9'lu.;)

deniz çelik bunu beğendi.
  5. Muzaffer YILMAZ Daimi Üye

Buyrun, buda resmi. İkinci elleri 50 lira civarına satılıyor. Ama sıfırını bilemiyorum.

6. Kayıt:
    9 Mayıs 2009
    ben zamanında bmx bisikletlere 5 li çekiş sistemi takıyordum. daha sonra kendi mtbm de 54 ayna kol taktım. hiç bir sorun vermedi. atilla bisiklet rekor denemesini devasa bir dişli ile yapmıştı. ulaş beyin burda tam olarak kesinlikle olmaz demesini anlayamadım. daha açıklayıcı bilgi yazarsa daha faydalı olacağını düşünüyorum. şimdiden teşekkür ederim.