ayna dişliyle ilgili bir sorun var

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında sınavcı tarafından paylaşıldı.

1. sınavcı

sınavcı Yeni Üye

selamlar ayna dişli 8 çiziyor adeta bunu önlemek için ne yapmak gerekir.şu anda çok sıkışığım ayna alacak para yok anlayacağınız bana yenisini al falan demeyin :) çözüm bekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

2. superonlayn

superonlayn Kıdemli Üye

Seviye:
    aynakol göbeğinde sorun yoksaaa...
    yenisini alacaksın dostum,çare yok:D
    hani çekiçle felan düzeltilse olurda,dediğim gibi yenisi...

sınavcı bunu beğendi.
  3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Superonlayn doğru söylemiş, mil de bir problem yoksa, ayna kolun yaprakları da perçinli değil, vidalı tip ise, vidaları sıkmayı deneyebilirsin (çok bir işe yaramaz ama dene :)). Diğer türlü kaba kuvvet uygulamanın dışında değiştirmekten başka pek çaren yok sanırım...

sınavcı ve Hasan Çağri bunu beğendi.
    sınavcı

sınavcı Yeni Üye

yardımlarınız için teşekkürler galiba aybaşını bekleyecez :)

5. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Aklında Olsun:Shimano TX serisi ayna dişlinin( sol koluyla beraber) 15 USD fiyatı var..Çok pahalı bir şey almana gerk yok..Umarım orta milinin boyuna uyar..

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
wide_tire.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...