Aylık Bisiklet Magazin Dergisi???

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
Arkadaşlar ben güzel ülkemizde aylık yayınlanan bir bisiklet dergisi olmamasından dolayı çok üzüntülüyüm online olarak çok güzel çalışmalar var ama yayın olarak yok. Ben satacağından da eminim ama neden yok hala anlamıyorum düşüncelerinizi bekliyorum bu konuda ...

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Scudo

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
15-20 sene önce Yeşil Bisiklet ve başka birkaç girişimci dergi çıkardılar ama gerisi gelmedi.

Hele Internet çağında hiç satacağını satmam.

Hergün bir yarış var .Her gün bir haber .Internetten bulmak,okumak daha kolay.Hem de bedava

Bisiklet dergisi satmaz , bu memlekette

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
Çok güzel bir noktaya değindiniz. İnternet çağındayız ama İzmir'de İzmir life adlı dergi 30. sayısını yayınladı ve satıyor. Neden bir bisiklet dergimiz olmasın ????

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Ona bakarsan Yatçılık dergileride deli gibi satıyor . Kaç tane yatçı gördün ?

Bence imkanınızı varsa , siz ilk adımı atın ; kaç tane satıyor görürüz o zaman?

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@Korhan Nas

Ben almam. Bana , internette bisiklet konusunda çeşitliliği sunacak bisiklet dergisi olabileceğini sanmıyorum.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@Korhan Nas

Yurtdışında satıyorsa burada da satar ama içerik çok önemli. Kaliteli ürün yorumları, güncel malzeme ve fiyatlar olduğu müddetçe ve tabi derginin fiyatı da makul olacak sorun olmaz. Abonelerinden biri de ben olurum :in:

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
ben dergicilik olayındayım inanın reklam almazsa yaşaması çok zor.Ve reklam alabiliceğinide sanmıyorum topu topu kaç firma varki türkiyede ilan başı 10 lira verebiliceklermi hiç sanmıyorum güel bir hayalden öteye gitmez.Ama internet dergiciliği diyebir olay var bunu yaparlarsa tutar.Mesela bisikletfrum internet publisihng olayına girebilir.Yapması gereken 3-4 adam birde fotocu toplam maliyet ayda 3000 4000 lira olur onuda internet reklamından çıkarır zaten.

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
Bir zamanlar ne guzel alman bike dergisini getiriyorlardi, her ayki yeni sayisini iple cekiyordum..
Demek ki zamanla hic talep olmadi ki, senelerdir o da gelmiyor:(

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bende bunu bir eksiklik olarak görüyorum açıkcası..
Yabancı bisiklet dergilerini okurken neden bizimde böyle bir dergimiz yok diye çok söyleniyorum.. Bence mutlaka olmalı.. Ama herkese de hitap edebilmeli. Profesyonel yorumlar, karşılaştırmalı testler, tecrübelerin paylaşıldığı bölümler olmalı. Yarışlardan haberlerde olmalı, turcuların günlüklerinden parçalarda..
Tabi bunun yanında fiyatınında makul seviyelerde kalması lazım ki özellikle gençlerin alması kolay olsun..

• Beğen
Tepkiler: Korhan Nas