Aydos'a nasıl gidilir...

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ay yeter!!!
baslicam cikciklerinize!!! :D

napiyoruz simdi pazar gunu ondan haber verin!!!!

acumur, gelemiyosun diye sabote ediyosun di mi topic'i bak gozumden kacmadi, seni oraya bisikletine spd takip tek ayak getirtme beni!!! (semrta soyledi, oluyomus, detaylari ondan aliver zaten ayakkabilarin var, benim pedallari odunc veririm :p :D)

haydarpasa tayfasi, siz basin trenle gelin kartala, goztepe tayfasi ve goztepe tayfasina katilmak isteyenler start 7:45 caddebostan migros, 8:00 bostanci'dan kartal. Ben trene mrene binmem (bu sozlerim yuzunden pazar gunu pisman olacagimi bile bile :p :D )

lutfucum, nasilsa pazar yeneriz sizi.. sen de gel, bosver, hezimet yerine zevku cefa, pardon, sefa icinde bi pazar gecir :D

hdeveci beycigim, yilbasi tuzla planlarini yapmaya baslayalim.. geceyarisi mi pedallicaz? :D dondugumuzde gidebileceginiz bir ev kalmayabilir, bence siz hanima da bir bisiklet alin yilbasi hediyesi :D hani hayirlama bahanesi falan kaynatip getirirsiniz :D :D

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@semrta

hiç komik değildi.
sana teşekkür falan yok. :D

ya beğenilen mesajlara TEŞEKKÜR ederek fikrimizi belirtebiliyoruz.
keşke beğenilmeyen mesajlar içinde bir YUHALAMA düğmesi olsa.
:rolleyes:

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@Tarık DUMAN
tarik sag salim git gel sen abi. daha ne geziler yapariiz:) ama senin vatani gorevinden evvelki son bisiklet turunda sana eslik edemiyorum neden dersen biliyosunn sen nerde oldugumu da arkadaslara da soliim. maalesef bodrumdayim(bu arada bodrumda olup da maalesef diyen tek kisi benim dunyada:)) ama ben gelene kadar sen askere gitmemis olursuun sanirim. ole bile olsa orduda tanidk binbasii var. ondan izin aliriz senin icin. arada bir binmene izin verirler heralde:) ya da illa gelip ben bolugu, tumeni mii dagitiyiiim:)

@msconfig
istedigin cay olsun. bizde icersin sicak cayini. hatta kuru kuru olmaz kahvalti da yapariz. ama erken bulusmayi ve icilecek cayi dikkate alirsan -bi de avrupadan geleceksiin- 04:30 gibi evden cikman yeterlii:D

@bikergrrl
cok basit. yilbasinda bodrumdayiz. sole bi kos yapip geliriz..:D

ama pazar aydosa szilere katilamamak kotu.
bodrumdan sevgiler
bisikleti olmayan adam...

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@bikergrrl

acumurun işine yarar mı bilmem ama;kamil bana kilitli pedalla tek bacağı

sakatken rahatlıkla pedallayabildiğinden bahsetmişti..

tabi rampalarda pek işe yarayamayabilir gercekçi olmak gerekirse..

haa o kadar güç var derse bilemem ne de olsa o bir prof :))))))

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@Lütfü Çolak

var,olmaz mı...

eksiye düşen insanlar nasıl düşüyr sanıyrsunuz..

ama o kadar çok puanım var ki :cool: yani ne kadar azaltırsanız azaltın azıcık

puanlama gucunuzle beni çökertemezsiniz :p

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@semrta

Şimdi Semra'cığım madem sen dile getirdin bende söyliyeyim öteki türlü ukalalık yapıyorum sanıcaklar:cool: .Oraya gelip tek ayaklı performansım sonrasında hevesiniz kaçmasın,bisikletten soğumanızı istemem açıkcası.Ben evimde iyileşmeyi bekliyeyim ve normal insanlar gibi bineyim bisiklete.
Yoksada dediğin gibi bunların eğitimini aldık zamanında tabikide sorun olmaz benim için:)

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
saygiyla okuyorum acumur cidden egitimli insanin kurdugu cumleler bile baska :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: acumur

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Oh oh oh Allah muhabetinizi artırsın yaw konu yine almış başını gitmiş.:D Yani Orkun'un anlattıklarını okuyunca açıkçası ben de tırstım. O gün yağmur yağarsa gelmeyi düşünmüyorum. Bisikletimi daha yeni temizlettim çünkü. :D Ya aslında Turhan Abi, ikimiz grubu Aydos'a uğurlama ve karşılama komitesi olarak mı görev yapsak acaba? Mesela gruba Kartal'a kadar eşlik eder oradan sabah Kartal'da bi güzel kahvaltımızı yaparız çayımızı içeriz. (Ben Nutella ve çıtır simit de getiririm.) Sonra oradan basar Tuzla'ya gidip köfte yer dönüştede grubu Kartal'da karşılarz heheheheheheh:D Veya Pendik'e bizim lahmacuncuya gidip o leziz çıtır çıtır lahmacunlardan da yiyebiliriz. Bana lahmacun sözün vardı zaten.:p Heheheheh fena fikir değil hani. Bak akılıma geldi şimdi. :D Grup ayartıcısı geldi haaaaaaaaaannnnnnnnnnnııııııııııııııııııımmmm:D

Not: Bu arada söylemeden geçemeyeceğim "Her zaman her yerde en büyük FENER!". Fenerli dostlar yalnız değilsiniz. Ben de yanınızdayım. Artık Fenerbahçenin büyüklüğünü tüm dünya kabul ediyor. Bana göre Fenerbahçenin büyüklüğünü kabul etmek şartıyla herkes istediği takımı tutmakta serbesttir. Demokrasi bunu gerektirir. Heheheheheheheheh:D

Sevgiler

MFG(+)

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
MFG (+) beycigim sabote etmeyiniz lutfen :D ama lahmacun iyi fikir, soyle ki, siz bizi lahmacuncu da bekleyin, sonra sicak sicak lahmacunlari alin kartal iniste bizi geri karsilayin, bakin oyle affederiz sizi :D :D :D :D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
lahmacuuunnnn:eek: :003: :lick3: :lick3: :lick3:

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
bence de nutellaaaaa :lick3:

ama bize aydos,aydos :brutal324 :)

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@acumur

ahhh ahhh,allaım,bir insan biraz mutevazi olur be,profluk mertebesine henuz

ulaşamamışsınız acumur bey :p proflar dediğin mutevazidir :) ...bakınız
ben :))))) :p

• Beğen
Tepkiler: hdeveci ve acumur

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@Fatih - MFG(+)

valla üstadım konuyu o kadar güzel özetlemişsinki, daha ne diyeyiyim.
dün gece bir kaç bisikletçi görünümlü bjk li arkadaşla sözlü tartışmaya girdik.
tabi en sonunda yaptıkları yanlışı anlayıp, özür dilediler ve bizde konuyu orada kapadık.
içlerinden bazıları doğru yolu bulup fenerbahçeli olmayı kabul edebileceklerini bile açıkladı.

herşey gönlümüzce olsun,

ünlü bir düşünürün dediği gibi:
yolunuz açık, pedalınınız bol, fenerbahçemiz şampiyon olsın...!

:winkenlux :winkenlux

• Beğen
Tepkiler: Fatih - MFG(+)

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@Lütfü Çolak

takımınızın şampiyon olmasını beklerseniz daha çooookkkk düşünürler çıkar bu
taraftarlar arasından çoookkkkk :smily143: :vroam:

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Selam, arkadaşlar,

Aydos sevdasına bir çözüm! umarım kabul edersiniz.

Orkun'unda daha önce belirttiği gibi İstanbul'un en yüksek yerlerinden biri, bence KÜÇÜKBAKKALKÖY'de toplanılıp TEM paralel yan yol üzerinden Samandra'dan AYDOS'a gidilmesi bence daha iyi olur.

Aydın