AYDOS MTB SERİSİ (sponsod by DELTA/GEOTECH)

Kayıt
12 Ocak 2015
Mesaj
2
Tepki
0
Yaş
53
DELTA ile AYDOS PATİKA (MTB / Koşu) SERİSİ

Tarih: 22 Şubat / 15 Mart / 5 Nisan
Yer: AYDOS Ormanı Yakacık/Kartal
Bireysel Koşu: Kısa parkur 4K veya uzun parkur 11K
Bireysel Bisiklet: Kısa parkur 10K veya uzun parkur 20K
Bireysel Kombine: Kısa parkur (4K Koşu + 10K Bisiklet ) veya Uzun parkur (11K Koşu + 20K Bisiklet)
Takım Yarışı: Kısa parkur (4K Koşucu+10K Bisikletçi) veya Uzun parkur (11K Koşucu+20K Bisikletçi)
Kayıt ücreti: 15 Ocak tarihine kadar (erken kayıt) Tek branş ilk ayak 40TL / üç ayak toplu kayıt 90TL veya Kombine ilk ayak 60TL / üç ayak toplu kayıt 120TL

16 Ocak-16 Şubat arası Tek branş ilk ayak 60TL / üç ayak toplu kayıt 150TL veya Kombine ilk ayak 75TL / üç ayak toplu kayıt 180TL

ÖDÜLLER:
Her ayakta: 60 adet kürsü madalyası + herkese katılım madalyası
3 ayak sonunda: 72 adet kupa ve toplam 13.200TL hediye çeki

Yılın en eğlenceli, en fazla seçenekli ve çok ödül dağıtan etkinliği 2015 AYDOS Patika Serisi 300 kişi ile sınırlandırılmış olup yalnızca kesin kaydını tamamlayan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Erken kayıt indiriminden yararlanmak ve kontenjan dışı kalmamak için hızlı davranmanızı öneririz.

Parkur/klasman Hatırlatmaları:
* Kısa koşu/bisiklet yarışları için yaş grubu yoktur. Yalnızca genel sıralama tasnifi yapılacaktır.

* Uzun koşu/bisiklet parkurlarında 4 yaş grubunda tasnif yapılacaktır.

* Bireysel Kombine (koşu+bisiklet) müsabakalara katılan yarışmacılar ayrı ayrı koşu+bisiklet+kombine dallarında değerlendirilir ve hepsinin ödüllerini kazanabilirler.

* Takım müsabakası için ayrıca bir ödeme yapılmasına gerek yoktur. Tek kural bir bisikletçi ve bir koşucu olarak üç ayağa birden toplu kayıt yapılmasıdır. Takım üyeleri kendi branşlarında yarışır ve sıralamaya girerek ödüllerini alırlar. Ayrıca ek olarak bir de takım sıralaması ve kupasına dahil olurlar. Yani bireysel başvuru yapan her bisikletçi ve koşucunun aralarında eşleşerek bir de takım klasmanına dahil olması, kendileri için ek bir heyecan ve ödül vesilesidir.

* Her koşulda en karlı ve ucuz kayıt şekli üç ayağa birden toplu kayıt yaptırarak kombine klasmanında yarışmak ve takım olarak katılmaktır. Böylelikle yarış başına 15TL gibi bir ücret ödenerek (120TL/8 yarış) koşu+bisiklet+kombine+takım tüm yarışma serilerinin sıralamalarına ve ödüllerine dahil olabilirsiniz.

* İki bireysel kombine yarışmacısının takım olarak katılması halinde tek yapacağınız takım için kimi koşu, kimin bisiklet puanının takım için hesaplanması gerektiğini bildirmenizdir.
Kayıt ve ayrıntılı bilgi için:
(link)
 

Dosyalar

Scudo