Aydın

goxel

Üye
Tepki
7
Slm ArkadaŞlar Ben Aydin Sokeden Goksel Bİsİkletle UĞraŞmayi Cok Sevİyorum Ona Sİte Bİle Yaptim Yanİ Oderecede EĞer Forumda Arkadaslar İzİn Verİrlerse Sİtemİde Yayinlamak İsterİm:d

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
hoş geldin göksel foruma bisikletle çok ilgili olmak çok hoş bisiklete site yapan ilk kez duydum ama süper olma inşallah görürüz siteyi :)

Tepki
6
aydın da iyi bir bisikletci varmı bu arada buraya yeni geldim ve hiç bir şey bilmiyorum aydın hakın da ama tek bildim bisikletim oldan çok sıkıcı burası:(

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@odin

Aramıza hoşgeldin Odin.zevkli aynı zamanda verimli seyirler ve kesişmeler yaşayacağından şüphen olmasın.
Bir bisikletcinin gerektiğinde tek başına iken dahi etrafını renkli kılabilen yetenek ve güce sahip olduğunu unutmamalısın.
Türkiye çoğrafyasının değişik yerlerinde şekillenip ikamet eden bizler,bir o kadar da biribirimize,frumumuzun da sayesiyle bir nefes kadar yakın olduğumuzu bilmelisin.Emin ol,soracağın her bir suale cevap olman olası.Burada varolan tüm arkadaşlarımız ellerinden geldiği sürece bilgil ve becerilerini her daim paylaşmanın teleaşını yaşayan insanlar.
Aramıza tekrar hoş geldin.

'''Sihirli kelime:Sevmek sevmek sevmek sevmek.'''

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
hoşgeldin goxel.bisikleti seviosun ya daha ne dogru yerdesin sitene bakmak isteriz.uygunsa tabi.sevgiler

Tepki
6
slm arkadaşlar hepineize mrb aranız da aydından kimse varmı. bir kaç arkadaşımın da kanına girip bisiklet aldırdım hafta sonlara dolaşmaya gidiyoruz gelmek istiyen varsa sevinirim bir terslik çıkmaksa bu hafta sonu kuş adasına gidebiliriz aydın da olanları beklerim :)

neseavci9

Üye
Tepki
0
selam odin:)ben aydınlıyım daha doğrusu nazilli şuan okuldayım ama eğer faaliyetlerinizden sürekli olarak haberdar edersen burda 10gün sonra nazillide olucam 1haftalığına size katılmayı gerçekten çok isterim ,habersiz bırakmazsın umarım;)görüşmek üzere bu haftasonu için de iyi eğlenceler:)

Tepki
6
slm cemowski aydına geldiğnde uygun olursan güzel bi tur atarız bu arada neseavcı tabiki haberleşiriz tanıştığımıza memnun oldum

neseavci9

Üye
Tepki
0
ben de memnun oldum tanıştığımıza ,umarım enyakın zamanda bir organizasyon düzenlenir ve güzel bir etkinlik gerçekleştiririz hoşçakalın

Tepki
6
ama öle organızazsoyon tarzı bir şey bekleme bisiklet kulanan burada zaten 5 kişiyiz bunların 3 gazla yeni başladı tahminimce uzaklık bilinen eğlenceli bir yere 4 kişi veya 5 kişi gezmeye gitmek gibi düşün mesala ben 2 hafta sonraya selçuğa tarihi yerleri gezmeye hiç gitmedim aydından çıkıp orayı bisikletle geze billir yolda uygun güzel elenceli böyle her hafta sonu geziyom gelende geliyor ama bazen arkadaş lazım mesala aydın dan izmire yanlız gitim çok tedidirgin olmuştum yolar virajlı falan yanımda bir kaç kişi olsa keşke dediydim allah korusun bir şey olursa en azından yanlız deliz:) demek istemiştim

Tepki
6
slm dostum ben aydında yaşıyorum hata isim ne idi belki karşılaşmşızdır malum küçük yer

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
merhaba...
aydın a bu kış baya gelip gittim ... güzel ve bisiklet binmek içinde elverili bi yer... günlük yaşamında bisikleti tercih eden baya çok insan var gördüğüm kadarıyla.. tanışmanız ve gezi resimlerinizi yayınlamanız temenlimle... yolunuz acık pedalınız bol olsun...:)

Tepki
3
selamlar ben burada yeniyim..bisikletim de yok...ama en kısa zamanda olacak..hareketsizlikten neredeyse eklemlerim kireçleme oldu..:p
bu kadar hareketsizlik kondisyon eksikliği vb..bir durumda bisiklete ve turlara adaptasyon sürem ne kadar olur..nasıl başlamam gerekir...?:(
kardeşim arkadaşları ve yaptıkları turlardan çok özendim..üniversite yıllarım aklıma geldi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: