Aydın

bikermiker

Aktif Üye
Tepki
238
yaza da bi tur planlarsanız seve seve katılırım. yenipazarın pidesi burnumda tütüyo, tahinli pide de söyleseydiniz keşke :)

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT
Scudo

bikermiker

Aktif Üye
Tepki
238
aydın'da bu kadar bisiklete binen olduğunu sanmıyordum, umduğumdan çokmuş. benden başka bisikletçiler olduğunu bilmek güzel. aydınlıyım(merkez) lise 1 adnan menderes anadolu lisesi, lise 2 efeler lisesi, Lise3' ü nazilli mehmet akif lisesinde okudum. sadece yazları aydın'da oluyorum. umarım bundan sonra birlikte geziler düzenleriz. kendimi tanıtayım, diyarbakır'da yaşıyorum, bilgisayar öğretmeniyim. bu sene tayin döneminde bozdoğan ve kararcasu'yu tercih etmeyi düşünüyorum inşallah çıkarsa eylülde aydın' da başlarız artık göreve. evliyim 27 yaşındayım. bisiklet dışında amatör elektro gitar çalıyorum, basketbol oynamayı seviyorum...

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@İrfan Can

Teşekkürler İrfan Bey. Söke ye gelip sizinle de tanışmak istiyoruz. Gelmeden önce size haber veririz. Şimdilik yolunuz açık olsun. :)

• Beğen
Tepkiler: speed_time_onur

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
17 Mayıs Pazar günü 3 arkadaş, Dünya'ca ünlü Aphrodisias Antik Kent'ine, keşif amaçlı bir gezi yaptık. Güzergahımız aşağıdadır. Nazilli uzun çarşıdan 2 görüntü ile başlıyorum. Kuyucak girişi. Karacasu yolu üzerinde mola verebileceğiniz birçok çeşme var. Tam kori'ye göre yollar. Yolcular için konulan soğuk su küpleri. Karacasu girişi. Rampa sonrası bitik halim. Karacasu bardakları. Karacasu bardağı gibi dizilmek. Elmasını da unutmamak gerek tabi ve Geyre girişi. Toplam 68 km gidiş. Bir dahaki gezimizde antik kenti de beraber gezeceğiz. Şimdilik yolunuz açık olsun.

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Adana'da okurken Aydın- Nazilli'li bir arkadaşım vardı. Orhan... Onunla aynı zamanda uzun tur yapma hevesimiz olmuştu. İlk turumuzu Nazilli - Marmaris arasında yapmıştık. Nazilli çok güzel yer. Bisikletle ilgilenen, tur yapan insanları görmek mutlu etti beni. Arkadaşım Orhan'da yazın tek gezmekten şikayetçiydi. Sanırım bundan sorna yanlız kalmayacak ;)
Bahsettiğiniz yeri de sonradan google earth üzerinden bakmıştım. İnşallah fotopraflarınızla yakından görme imkanı bulucaz. Gezinizi paylaştığınız için teşekkür ederim ;)