Aydın

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Başlık
27
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/261929_122791764474602_100002313379807_192427_4713927_n.jpg

Etkinlik Adı: Bisikletlerle Tokat -Almus Gölü
Etkinlik başlangıç tarihi : 22.07.2011 Cuma Akşam 20:00
Başlangıç Yeri : Muko Motor ve Bisiklet Evi Önü-Malatya
Bitiş tarihi : 24.07.2011 Pazar: 14:00 Tokat Merkez
Turun içerisinde Bisikletlerle katedilecek mesafe Km: 160 km
Malatyadan katılacaklar için Turun toplam maliyeti 100 TL dir
Tokat Merkezden katılacaklar için 50 TL dir

22.07.2011 akşamı saat 20:00 da bisikletler ve bisikletçiler Malatyadan araçlarla Tokata hareket edeceklerdir. Saat 00:30 sularında Tokat Merkeze yakın bir yerde çadırlar kurulacak ve sabah erkenden 05:30 da Tokat Merkeze hareket edilecektir.Diğer illerden gelecek bisiklet dostlarıyla 06:00 da Tokat Şehirler Arası Terminalinde buluşularak Almus gölüne doğru yola konulacaktır. Almus gölünün çevresi dolaşılıp Gölgeli kasabasında bize tahsis edilecek yerde çadırlarımızı kuracağız.Öğlen yemeği yenildikten sonra akşama kadar serbest zaman verilecektir bu serbest zaman içerisinde bisikletçiler gölde yüzebilir yada Gölgeli çevresinde yayla gezisi yapabilirler. 24.07.2011 Pazar günü sabah kahvaltı yapıldıktan sonra Gölgeliden çıkılarak Tokat merkeze hareket edilecektir hep birlikte öğle yemeği yendikten sonra etkinlik sona erecektir.Etkinliğimiz tüm bisiklet dostlarına açıktır,bisiklete gönül vermiş herkesi bekliyoruz.

Turla ilgili geniş bilgi ve katılım bildirimi için : Genç Osman Bircan 0 533 572 01 26
Mustafa Ekici 0 533 921 88 20

Tur için gerken malzemeler

1- Şart Olan malzemeler

Kask
Ön ve arka ışıklar
Bisiklet Anahtarları Seti
Yama Seti
2 Adet yedek iç lastik
Gece konaklamalarında kullanılmak üzere kalın giysiler
Çadır
Uyku Tulumu
Mat

2- İsteğe Bağlı Malzemeler

Kaşık
Çatal
Bıçak
Bir tane tabak
Islak Mendil
Güneş Kremi
Yüzecek arkadaşlar Mayo yada Şort alsınlar
Treking ayakkabıları
Terlik
Gözlük şapka
ve benzerleri...

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Başlık
27
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/3562-bayram_tebrigi.jpg

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla

Başlık
0
Tepki
0
herkese slmlar. ismim göktan aydın da ikamet ediyorum yaş 28 meslek serbest. cocuklukta tanıştığım bmx bisikletim benim en yakın arkadaşım oldu o yıllarda. ozamandan sonra ilerleyen yıllar yaşam telaşı okul iş vs vs beni en yakın arkadaşımdan maalesef uzaklaştırmıştı. yıllar sonra yeniden alevlenen bisiklet sevgim yakın zamanda sahip olduğum salcano ng 255 srd ile tamamlandı. yenilenmiş, tazelenmiş bir bisikletsever olarak yanınızdayım. hepinize keyifli forumlar dilerim....

Başlık
0
Tepki
0
aydın da bisiklet turu yapan veya 3-5 kişi toplanıp gezen arkadaşlar varsa görüşelim tanışalım....(pek cevap yazılacağa benzemiyor ama bir umut)

SSolak

Üye
Başlık
0
Tepki
2
Merhaba Emre bey. Göreviniz hayırlı olsun
Emekli olduktan sonra bisiklete daha fazla zaman ayırabildim.Aydında o kadar bisikletçinin forumda olmaması beni üzdü. Bütün bisiklet dostlarını bekliyorum.

Başlık
13
Tepki
40
Bisiklet
Scott
^^Bütün şehirlerin en güzel yanı Nazilliye giden yollarıdır^^ diyen herkes...Artık bank üstünde değil bisiklet üstünde çiğdem yiyeceğiz.Bizler Molla Amat'ların,Beydan Ali'lerin,Yörük Ali Efe'lerin,Kel Memet'lerin torunlarıyız...icabında tek elle de bisiklet goşturtmasını da biliriz.Selam olsun herkese,başta sevgili bacanağım

Başlık
1
Tepki
4
@Baha Yılmaz

cok tesekkurler bacanaam melespitlerimiz ayri bi renk gatıverdi gari hayatlarimiza iykide varlar. Insan anatomisine bu kadar ergonomik yakisan bi arac daha yoktur.gunlerimizi gun edivercez gari.

SSolak

Üye
Başlık
0
Tepki
2
Aydın'da beş yıl önce hazırlanan ve şu anda kaldırılmış olan bisiklet yolu uygulamasını tekrar faaliyet geçmesi için desteklerinizi bekliyorum.Şehrimizde Bisiklet ve bisiklet kullanıcıları yok sayılıyor.Ne bir metre bisiklet yolu nede bisiklet park yeri var.Şehir içinde belirli yerlerde güvenli bisiklet park yerleri olsa eminim ki çok kişi bisikleti ile gelecektir. Bir araya gelirsek çok şey başarabileceğimize inanıyorum.

Tepkiler: Tuğrul Tomba

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Başlık
34
Tepki
695
Bisiklet
Whistle
@fatih kaan

:) Fatih Kardeşim aramıza Hoşgeldin.Bisikletin varmı,markası ne,hangi tür bisiklet kullanıyorsun.

Başlık
0
Tepki
1
Merhaba, Kuşadası'da yaşıyorum.
Motosiklet tutkusu olan bugüne kadar sürekli bir maxi scooter kullanıcısı oldum. 2008 Yılında bir tanede enduro motosikletim oldu dl1000 geçen yıla kadar onuda kullandım, geçen sene dl satınca enduro motosiklet işine ara vermiş oldum. Kendimce hep bir bisikletim oldu city bike keyif için ara ara kullanmıştım. Bu sezon başı slr 300 flat barlı bir bisiklet almış bulundum.(uzun hikaye) onu aldıktan sonra bisiklete olan ilgim değişti, yol bisikletleri diğerlerine göre çok farklı çok keyifli artık biraz daha ciddi bir bisiklet kullanıcı olmak istiyorum. ( Ailem motosiklete binme de neye binersen bin dediği için tam destekteler.) Motosiklete göre kilo kontrolünde ciddi faydası da var. Boy 188 kilo 94 yaş 38

Hepinize selamlar. Kuşadası etrafında olan arkadaşlar var ise görüşmek isterim.

brlaltnts

Üye
Başlık
4
Tepki
30
Bisiklet
Lapierre
Merhabalar ismim Birol Altuntaş, Kuşadasında sigortacılık yapmaktayım, 13 yıldır 2 tekeri motosiklet vasıtasıyla kullanmaktayım ancak spor yapma ihtiyacımdan dolayı bisiklete de baslamaya akarar verdim ve aranıza katıldım henuz bu konuda cahil cuheylayım hicbirsey bilmiyorum yardımlarınıza ihtiyac duydugumda sakınmayacagınızdan adım gibi emininm simdiden tum arkadaslara abilerer tesekkurler..

Yukarı Alt