Aydın-Söke-Didim-Bodrum-Ören-Fethiye

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
Arkadaşlar herkese merhabalar, aksilik olmazsa yarın sabah Aydın'dan bu rotayı izlemeye başlayacağım. Aydın-Ören arası konaklama, gezme-görme, yeme-içme vs. her türlü bilginizin faydama olacağını düşünerek bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. 5 gece ve 6 günüm var bu süre içinde İnlice'ye ulaşmam lazım buna göre önerilerinizi de beklerim tekrardan teşekkürler.

Scudo

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
yolun açık olsun arkadaşım allah pedalına kuvvet versin güzergah hakkında bilgim yok sadece iyi dileklerimi iletip moral vermek istedim :harika:

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
mesaj yazıp heycanlandırıyorum ama benimde o güzergaht ile ilgili bilgim yok ama pedalına kuvvet tekerin düz bassın kazasız belasız inşallah

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Söke Didim arasında Balat'tan geçen eski yol var. Ana yoldan gideceğinize oradan geçmenizi tavsiye ederim. Hem sakin hem de tarihi yerler var. Maps'de Güllübahçe yolu diye geçiyor. Ya da en kötü ihtimalle Akkköy'den Miletos'a 6-7 km gidersiniz. Didim'e 10km kala çadır kurabileceğiniz Orman kampı var. Didim'den sonra Akbük 15-20km buradan aynı zamanda Bodrum yoluna bağlanabilirsiniz. Bu yolda da Bafa'ya gelince sola Kapıkırı köyü denen yere bir 10km sapıp Bafa Gölünü yakından görebilirsiniz, ilginç bir doğası var.

• Beğen
Tepkiler: S.Koca

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
@ziyainal
@Erhan 67 Teşekkürler iyi dilekleriniz için şu an Didim'e 17 km kaldı. Çadır falan kuran olmadı mı acep yakınlarda? diyecektim ama göndermemişim.
@ilker priene ve miletosa uğradım. B. Menderes deltasının yolundan geldim ama düz olmasına rağmen çok yordu. Didim orman kampını görünce dayanamayıp daldım içeri. Yarın Bodrum'a ulaşabilir miyim acaba? Bugün 109 km yapmışım.

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Ooo siz zaten dediğim yerleri geçmişsiniz. Bodrum Didim arası da en az o kadar sürer ama siz akşama Bodrum'da olmak istiyorsanız Bafa Kapıkırı'ya uğrayıp vakit kaybetmeyin. İyi yolculuklar.
Yine Didim'den Akbük yoluna girip Akbük'e gelmeden Bodrum yoluna sapmalısınız o zaman.

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Yoo kaybınız olmaz bence .... Bodrum yoluna bağlanmak için geldiğiniz yolu geri döneceğinize Didim Belediye binasının oradan Akbük yoluna sapacaksınız. O yolda da Akbük'e girmeyip Bodrum istikametine devam edeceksiniz.

Yani bu şekilde

Screenshot_2015-07-16-22-35-56 (1).png

• Beğen
Tepkiler: S.Koca

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
Teşekkürler Altınkuma da uğrayacağım artık bugün Bodrum zor üstüne bir de yorgunluk ve geç kalkma eklenince. Kalacak yer var mıdır acep Akbük Bodrum arasında

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
image.jpg Aydın-Söke arasını çok kolay geçtim. Söke'de gezinip sırasıyla Priene-Büyük Menderes Deltası ve Miletos üzerinden Didim orman kampına geldim. Priene sonrası yorucu oldu epey 109 km yapmışım ama 80 üzeri fazla yük bindiriyor ve ertesi güne taşıyor.

Şimdilik bir kaç fotoğraf yazıyı dönünce artık.

image.jpg
image.jpg

image.jpg
image.jpg
image.jpg

image.jpg

luckxor

Forum Demirbaşı
Tepki
1.108
Bisiklet
Focus
Hocam merhaba 11 ağustos itibari ile hala didim orman kampındayım istanbuldan geliyorum 2 gündür burdayım. 12 ağustosta bodruma pedallayacağım dilerseniz birlikte bodruma pedallayabiliriz

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
@caner adsız Yolda buluşalım olur mu? Numaranı özel mesajla gönder istersen. Ben Akbük'teyim.

Bu da 2. Gün kapanışı
image.jpg