Ayak kasları diğer kasları çalıştırır mı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mehmet D. tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet D.

Mehmet D. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    okuduğum bir yazıda veya mesajda orasını tam hatırlamıyorum ayak kasları güçlü olan birinin diğer kasları da gelişmeye hazır olduğu söyleniyordu. Ben karın kası ve göğüs kası birde kol kası yapmak istiyorum. Bacak kaslarım çok gelişmiş durumda. Diğer kaslar da gelişir mi? gelişmesi için ne yapmam lazım?

2. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kemik gelişiminden önce kas,vücut yapmanızı tavsiye etmem.Fakat doğru şekilde nefes kontrolünü kullanarak sahildeki spor aletleriyle çok güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. :)

Mehmet D.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkürler

4. Samet K.

Samet K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Karin kasi icin abs workout seklinde arama yaparsan guzel programlar bulabilirsin. Gogus ve kol icin sana onerim dumbell tarzi agirlillarla bir programa uyarak calis. Evde dumbell ile yapilabilecek hareketlerle ilgili guzel, daha once uyguladigim bir program var istersen ozelden ulas link atarim.

Mehmet D.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    özelden mesaj attım

İlginizi Çekebilir

20170411_091317.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
Energy-Labs-affordable-carbon-clincher-aero-road-bike-wheels01.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....