Avrupa yakasında tur yapamazmıyız..?

Flexier

Üye
Tepki
5
Merhaba,
Ben foruma yeni katıldım sayılır,gördüğüm kadarıyla hep anadolu yakasındaki arkadaşlar kendi aralarında güzel gruplar kurup çarşamba turları düzenliyorlar..
Aslında gönlümden katılmak geçiyor ama işim gereği ve evi avrupa yakasına (Bakırköy)taşıdığım için zor gibi..Ancak salı veya perşembe akşamları yapılacak
tur önerilerine açığım..Ha unutmadan cumartesileri sabah erken daha uzun mesafeli turlar da olabilir..Tartışalım ve bir sonuca bağlayalım..Bol pedallı günler
herkese..Kazasız belasız..

Scudo

mert

Üye
Tepki
20
selam... bende yeniyim ama sana nazaran bi iki hafta eskiyim.
bende bakırköylüyüm. ama bisikletim pek uygun sayılmaz. ben bisikletimle haftaiçi genelde hergün kmpaşa bakırköy arası turluyorum. çok hızlı değilim çünkü vitessiz bir bisiklet kullanıyorum. fazla hızlı olmadığın sürece sahil hattından hertürlü mesafede tura açığım. toplanırsak daha iyi olur sanırım.
yeni bisiklet alıcam ozaman daha iyi olur sanırım.
saygılar

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
selamarkadaslar
avrupa yakası sahıl grubu olarak gezılerımız devam edıyor baglantı için maıl adreslerımız msn adreslerımız acık gorusmek ısteyenler bakırkoy metın bısıklet te buluşabılır bızler oradayız selamlar

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
yaz geliyor hadi avrupa yakası artık dışarı çıkıp bütün kışın hınçını şöyle 150 km yaparak çıkaralım yada bi hafta sonu gezi ile ne dersiniz??

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Avrupa yakasi cildiiryo:eek: ... bence bu yakada bi grup olusturulacaksa "organize olamayanlar" olarak ifade edelim... :p

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Arkadaşlar toplanmak uzere...

Gezı ıle ılgılı tarıhı forumda paylasalım herkesın bılgısı olsun...

Avrupa Yakası...Onder :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
üniversitedeki şu finaller bi bitsin gezilerde bende boy gösterecem

Flexier

Üye
Tepki
5

Hele bi 25 km yapalım da 150 si eksik kalsın..Olur aslında ama biraz antremansızım ben kendi adıma..ama 4-5 hafta disiplinli bir şekilde organize olursak...daha sonraki bir haftasonu turu ile o dediğini yapabiliriz..