Avrupa yakası geleneksel CUMA turu...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Dostlukların pekiştiği bilgilerin paylaşıldığı yeni bir etkinlikte buluşmak dileğiyle Avrupa yakası pedalşörler grubu..

Rotamız:Hipodrom önünden geçerek Bakırköy sahil yolundan,Yeşilköy sahile ulaşıp Florya dinlenme tesisleri.....

Buluşma ve toplanma yeri:Merter Burger King (Tekzen Market yanı-Zeytinburnu Metro istasyonu)

Saat :20:30

Hareket saati :21:00

Tarih : 08.06.2007 Cuma

Gece sürüşü olacağı için tüm katılımcı arkadaşların kafa lambası,far,ışıldak,arka stop’larla birlikte ayrıca kask ve eldivenle sürüş keyfini daha güvenli hale getirmeleri için önlem almaları rica olunur.

İrtibat... 0536 885 25 24

Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
ekşın ekşınn ekşınnnn,bu hafta aranızda olamıyacağım iş seyahati için cuma günü şehir dışına gidiyorum,sizlere malesef katılamıyacağım:( .herkese mutlu ve keyif dolu muhteşem bir gece diliyorum ama haftaya bu zevki hep beraber yaşamak için aranızda olacağım.

ünal

Üye
Tepki
20
önder abi merhaba nasılsın:)

ya çok üzgünüm bu hafta bu güzel geziye katılamayacağım şirketin ymeği varda:(

size iyi pedallar abi çok istiyordum gelmeyi ya:(((((((((((((((((((((((((((

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
Selam Önder,
Bu cuma olmasada ilerliyen haftalarda katılmak isterim.

Şimdiden katılan tüm pedalşörlere keyifli geziler dilerim.

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
öndercim mrb,yarın akşam buluşuyoruz tabııkı,ooollllleeyyyyy,grşmek üzere,hoşçakal,gelemeyen dostlrıımız için de pedallayalımm,

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
ekşınnnn ekşınnnnnn,evet avrupa yakası,vur vur inlesin anadolu yakası dinlesin beyawwww..:D :D