Avrupa Yakası Düzenli Biniş Grubu

TARIK

Üye
Tepki
7
Merhaba Arkadaşlar,

Bostancı grubu gibi düzenli olarak Pazarları bisiklete binen bir grubu neden Avrupa yakasında oluşturamıyoruz. Anladıgım kadarı ile burada bayagı arkadaşımız var. Pazar Sabahları ben biniyorum ve trafik gayet rahat oluyor. Ayrıca burada Belgrad Ormanı gibi gibi bir harika var.
Ne dersiniz arkadaşlar...

Scudo

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
evet bence de tarık bey bende böyle birşey bekliyordum bunu iyi organize etmek lazım.ama gurubun ismine olacak yada gürsel bey'den izin alıp grubun ismini yeşilavrupa grubu koyarız ne dersiniz!!!

TARIK

Üye
Tepki
7
Çağataycığım, burada amaç bisiklete binmek. Dolayısıyla bir isme, nama ihtiyacımız yok.
Bostancıya gitmek cogu zaman Avrupa yakasındaki biz bisikletciler icin sıkıntılı olabiliyor, yanlız başına bisiklete binmekte cok keyif vermiyor açıkcası. Dolayısıyla burada kendi aramızda bir grup oluşturup hep birlikte bisiklete binmek, hatta mümkün oldugunca asfalt dışında bisiklete binebilmektir amacımız.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yakın zaman için bir planınız var mı? Mesela bu pazar? Mesela Belgrad Ormanı?

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
evet bence bu pazar ormana gidelim ama benim anlamadığım bir şey var orman yoluna mi girecez(araba yolundan mı) yoksa ormanın içine (ağaçların arasından mı) gezecez valla ben bilmiyorum birisi bana açıklar mı?

bir de bu pazar gezersek beşiktaş'ta mı buluşacaz eğer buluşursak saat kaçta ve beşiktaş'ın neresinde olur bi ardakaş organize etsin... :)

Tepki
0
pazar gezilerine ben de katılmak isterim,tabii nöbetçi olmadığım zamanlar.şahsen ben bu sabah kuruçeşmeye kadar gittim ortaköyden(ortaköyde oturuyorum)çok keyifliydi,hava çok güzeldi.bir de caddeye iki sıra halinde parkeden arabalar olmasaydı...insan yalnız olunca kısa mesafede yoruluyor.herhalde grup olursak daha iyi olur.ben de katılmak isterim,haberleşelim.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
ramazan sonrasında 3 kişi daha ekleyin listeye.
biz genelde fatih'ten sarıyer'e gidip balık-ekmek yiyip donerdik. (ayıptır yazaması) :)
artık beraber yaparız.

TARIK

Üye
Tepki
7
Yarin sabah 8:30 Barbaros parkında olacagım. 8:45 gibide Sarıyere dogru hareket edecegim. Gelen olursa birlikte gidelim. Cidden yalnız cekilmiyor ....

TARIK

Üye
Tepki
7
Yarin sabah 8:30 Barbaros (Beşiktaş da Üsküdar iskelesinin karşısı) parkında olacagım. 8:45 gibide Sarıyere dogru hareket edecegim. Gelen olursa birlikte gidelim. Cidden yalnız cekilmiyor ....

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ya arkadaşlar geçen gün bisiklet oruçlu oruçlu bindim ve mahfoldum pazar günlük geziye gelemiyorum :( üzgünüm ama ramazan biter bitmez geliyorum

TARIK

Üye
Tepki
7
Yarin Belgrada gidiyoruz. Bisikletle gelecek olanlar 08:15 Besiktas Barbaros parkından hareket var. Direk ormana gidecek olanlar icin bulusma yeri Neset Suyu saat 10:00.
Gelecek olanlar haber versin.

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Selam
Hadi bende sizleri gaza getireyim.
Biran once grubunuzu kurun, guzel guzergahlar kesfedin. ( Yolda araclari olmayan turden )
Sonra bizler de Kadikoy'den kalkip sizlere eslik etmeye gelelim.
Yada sizler toplanin vede kadikoy uzerinde duz yol keyfi yasayarak Bostanci'ya gelin, Pendik'e kadar 15-20-25 km. hizlarinda gidip, donus yolu uzerinde de guzelce pazar kahvaltimizi yapalim nutella esliginde. :)
Sewgiler

oneeandah

Üye
Tepki
0
arkadaşlar,
beylikdüzünde oturuyorum ve başka onemli birşey olmazsa her haftasonu biniyorum. bu civarda değişik mesafelerde güzel parkurlar var.
sizlerle binmek güzel ama buradan beşiktaşa gelmek zor oluyor.. bu civarda oturan ve birlikte binmek isteyenler var mı acaba?
görüşmek üzere,
yasin.

TARIK

Üye
Tepki
7
Sanırım bu şehrin en büyük sorunu bu. Mesafeler. Bir yerden bir yere gitmek zaman zaman işkence haline geliyor.
Turhan Abi az kaldı yakında sizi misafir edecegiz bu tarafta. Bu arada hafta sonları Belgrad gayet keyifli oluyor haberin olsun. Hani demedi deme.
Bir hafta sonu toplanıp gelin gidelim hep birlikte. Ne dersiniz ?

ergenc

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar şu anda avrupa grubu varsa bande katılma isterim gerçe ben çok prof. sayılmam ama tam spor aşığıyım aynı zamanda voleybol oynuyorum Bahçalievlerde oturuyorum.
Bilgi alışverişinde blunursak sevinirim.
Geçmiş bayramınızı kutlarım;

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

tşk ederiz...avrupa yakası organizasyonlarını yanılmıyosam TARIK Bey organize ediyor..ve bu başlık altında bildiriyor turları..;)

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Selamlar, Tarik Bey. Avrupa yakasinda bir grup olusturduysaniz rehberliginize ihtiyacim var. Bende burada bi grup kurulmasini bekleyenlerdenim. Mesajin ustune cok zaman gecmis, umarim yanit alabilirim!

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu aralar bi organizasyon yapsak diyorum yaw...

Çamur

Aktif Üye
Tepki
33
pazar günü silivri yolundayız buluşma yerimiz tatilya eğlence merkezi önü buyurun bekleriz saat 9,30 buluşuyoruz

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Ben geçen sene mucadele verdim avrupa yakası olarak bır grup olusturmak için,ama bır turlu olusturamadık..hafta sonları genelde toplanalım dıyorum hafta içi malum iş güç fırsat bulamıyoruz genelde..

Guzargah olarak ben zeytınburnun da ıkamet edıyorum dort arkadasım daha mevcut ..ıstıkamet olarak toplanma merkezı METİN BİSİKLET Bakırkoy-atakoy-yeşilkoy-florya sahıl yolu tercıh edıyoruz genelde..

Sanırım kımılerımız farklı yerlerde ıkamet ettıgı ıcın buluşma ortamı genelde olmuyor...

Hayırlısı bızım guzargah bellı, saglık ve yol acısından bıze yetıyor katılım olursa beklerız...

saygılar..