Avrupa Yakasi Burada Toplanalim

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Merhaba..,

Uzun zamandir organize olamayan bolge olarak, bir sekilde artik toplanmaya baslasak diyorum.:) Takip edebildigim kadariyla bu yakadan yeni arkadaslarimiz katildi. Ilgili olanlar lutfen bu baslik altina cevap yazin. Birbirimizle irtibat halinde olalim. Bir iki derken, daha sonra yaz aktivitelerimize baslayalim...Dolayisiyla bu yakada haftalik bir plan yapmaya baslayabiliriz.

Avrupa Yakasi Bisiklet Dostlarindan ilgi alaka ve tabi ki yanit bekliyorum:) :D :rolleyes: ;)

Sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Ercan Celenk
Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Toplandığınız gün bizim için de müsait olursa turunuza katılmaktan memnunluk duyarız.

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Hemen bir dip not, sariyere cok sıklıkla gelirim, eger uygun olursa haberdar ederim sizi...

mert

Üye
Tepki
20
ben bile benim bisikletle ayda 2 kere yada 3 kere sarıyer yaparım...
ama tempolu bi sürüş olmadığı için size katılavbileceğimi zannetmiorum :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Anadolu Yakası Biz niye duruyoruz :eek:
Biz de toplanalım

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Niye katilami'cakmissin!.. Katilirsin, onemli olan oncelikle bir sinerji yaratmak.... :)

emochy

Üye
Tepki
7
Bende beşiktaştayım
Müsait olduğumda katılırım
Noktalivirgül görüşemiyoz yaaa!!!!
Bi okul bitsin,herşey olur :)))))

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246

taylan, tezle okulla uğraşırken bide ben ekşimeyim dedim başına :D musait olduğun her zaman görüşürüz inşallah sen şu okulu hallette.sevgiler

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Haftada bir iki kere , okmeydanı - Kemerburgaz yapıyorum. Okmeydanı kavşağı- 2. köprü bağlantı yolu - Arıcılar - Kemerburgaz a inşaat halindeki yol üzerinden gidip geliyorum. Yakın olanlar ve asfalt kullanıcıları ile haberleşebiliriz.
Mesela bugün 18:00 gibi çıkacağım.
acele eden yetişebilir. :)
Avrupa yakasındaki diğer turlar için yapacak arkadaşlar konu açarlarsa yavaş yavaş toplanırız.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlar evet bende varım taylan ve noktalıvirgül beni tanır elimden geldigi kadarıyla gelmeye çelışırım saygılar

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Arkadaslar, selam..

Ayiptir soylemesi.. ben kendi kendime tur yapmaya basladim bile.. sahalarda firtina gibi esiyorum..:) :) Sariyer sahil okmeydani vs..viz gelir tiris gider..:D bugunde epey bir dolandim, cani ceken varsa ortaya bir tarih atalim... soyle bir bahar yorgunlugunu silkelim uzerimizden..

Gelemesenizde sizin icinde pedallarim..:)

Sevgiler

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

ZZYZX kıskanmayalım :) Gelin bizim yaka da hep beraber binelim, yeri geldiğinde sizin yakada da bineriz :).

Ben de uygun olursam sizlere eşlik ederim (malum öğrencilik hayatı, bir insanın en boş olduğu dönem içerisinden diğer yandan en dolu olduğu dönem...), gerçi genelde tempolu sürmeyi tercih ediyorum ancak çoğunluğa ayak uydurmayı da bilirim tabi ki :).

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale

Eee kimse gelmedi dün. :)
Hafif yağmurda , kuzeyden esen nemli rüzgara karşı gidip geliyorum. ( toplam 35 km ) Tam hasdal kavşağından sonra , yeni yapılmış bir kısım var. Şu anda da araç tarafiğine kapalı. 2 şerit yolda ek başıma, yüzlerce kavis çiziyorum. hava yağmurlu ama sanırım bugün de gideceğim.

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Selam Ataruh,

Ben dun epey bir yol gittim, hatta tek basima dolanmaktan sıkılıp leventte arkadaslarla mac yaptim:eek: :) . Tam o saatlerde bende yoldaydim. Ama biraz daha once haberim olsaydi, (oglen gibi yani) seve seve size eslik ederdim.

Yakinlarda oyle bi planiniz varsa, bilelim:D

Sevgiler

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
sonunda üniversitenin finalleri bitti ve bisikletime kavuştum bundan sonra pazar günleri avrupa tarafındaki gezilere katılmak isterim....saygılar..

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Selam Cagatay,

O halde seni bu ilk gezimizde aramizda gormek isteriz...En azindan tanismis da oluruz..:) Haberdar et bizi...

sevgiler

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
tabi ki ilk fırsatta gezilere katılacağım....bende sizlerle tanışmak isterim.

bol pedallı günler..