avrupa atletizm şampiyonası-göteborg

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Göteborg'da düzenlenen bu güzel organizasyonda, geçtiğimiz gün ulusal atletimiz Elvan Abeylegesse, sakatlanarak bırakmak zorunda kaldığı 10 bin metreden sonra, 5 bin metrede avrupa üçünçüsü olarak bronz madalyayı aldı. Bugün (pazar) ise 5 bin erkeklerde atletimiz Halil Akkaş TSİ 17.40'da madalya için koşacak.

Trt3'ten 3 gündür takip etmekteyim. Ancak bugün arşivden maç yayınlıyorlar. Oysa eurosport'ta marathon koşuluyor. Umarım bir sorun yoktur ve Halil Akkaş'ı izleriz. :rolleyes:

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

trt3 yarışları verdi. sadeca maratonun tamamı yayınlanmadı. ulusal atletimiz Halil Akkaş ise son anda kaybettiği bronz madalyayla 4. olmayı başardı. :winkenlux

İlginizi Çekebilir

bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...