avid juicy ultimate

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
:( yaw bu avid juicy ultimate satan kimseyi bulamazmıyız gerçi çıkmaz ama bi umut olarak buraya bas vurdum sıfırına gucum yetmez almaya ama kafayı taktım alcam yada juicy carbonda olabir lütfen biri satsın şunları yaw:( ]

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
2. el ilanında böyle bir konuya değinmemek gerekir ancak ben yine de bir şeyi açıklığa kavuşturayım.
Öncelikle Ultimate ve Juicy karbon arasında dünyalar kadar fark var. Hem ağırlık, hem de fiyat olarak.
Aynı zamanda Ultimate bu yıl çıkan bir model, o nedenle 2. elini bulmak neredeyse imkansızdır (ki sen de bunun farkında olduğunu belirtmişsin).
İlle de karbon fren koluysa mesele, tabi ki o zaman diyecek bir şey yok. Ancak eBay gibi siteleri takip edersen farklı markalar için üretilmiş tek karbon fren kolları bulabilirsin. Bu da bir çözüm olabilir.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
ultimate i bilmiyorum ama bende arıyorum juicy carbon... aslında elimde var gibi bitane ama kendime saklıyorum...

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
Arkadaşlar ikisinide kullanan birisi olarak ultimate yerine juicy karbonu öneririm tabiki eğer az bir ağırlık bile benim için çok önemli demiyorsanız. ultimate lerde fren hissi biraz daha yumuşak pad ayarıda yapsam kolları da açsam kavrama mesafesi uzak kalıyor ve uzun inişlerde biraz yoruyor ama juicy karbonun kavrama mesafesi daha yakın yani fren koluna az bir güç vermeyle tutmaya başlıyor..