Avid Juicy Carbon Disk Fren

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
Selamlar,

- Frenler daha çok yeni alındı, bisiklet uzerinde toplandı, tamami asfaltta olmak uzere 20-25km kadar binildi. Bu konuda hiç abartmıyorum. Neredeyse SIFIR diyebilirsiniz.

- AVID'in en sağlam frenlerinden biri olan JUICY CARBON modeli. Avid'in XC surus yaninda Downhill ve freeride icin de onerdigi, çok sağlam bir modeldir.

- Fren kolundan pad mesafesini surus esnasinda bile ayarlayabilirsiniz ki, bu bulunmaz derecede faydali bir ozellik.

- Frenlerde kesinlikle bir sorun filan yok, ultimate veya marta SL almayı dusundugumden satıyorum.

- Diskler resimde yok ama Avid'in 160mm'lik 6 bolt'lu diskleri var.

Sıfırı 330 euro olan bu fren setini 250 euro'ya satıyorum.

Not: Bu ilan sanırım 10-15 gün kadar geçerli olabilecek. Ilgilenenlerin dikkatine...

(link)

Scudo

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
kablolar hic kesilmedi. orjinal halinde duruyor. dolayisiyla uzunluk konusunda endiseye gerek yok...

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Fiyat en düşük ne kadar olabilir? Fiyata rotorlar dahil sanırım.

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
Rotorlar fiyata dahil tabi ki, sanirim soylemeyi unutusum...

Su an 400 lira veren 1-2 arkadas var, ancak ben 430 lira (=250euro) istiyorum. Belli bir süre içinde 430 lira veren olmazsa ve beklemekte olan arkadaslar vazgecmezse ilk istemis olana vericem...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
rotorlarında fotoğrafını koysanız daha hoş olmaz mı

birde fotoğrafta dikkati çektide ,sağ fren kolunda ki fren padi mesafesini ayarlayan kırmızı vanada bi sorun mu var acaba??.

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
@günay
Sanırım kolların her ikiside aynı yöne yatık çıkmış resimde.yani vana sağ tarafta duran kolun muhtemelen alt kısmında kalmıştır.(tabi bu bir tahmin):)

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
Vallahi bravo, nelere bakiyorsunuz :) Tabii ki İdris'in dedigi gibi, kol ters durdugu icin altta kalmis durumda, sorun yok..
Arkadaslar, tekrar belirteyim: Frenler neredeyse SIFIR ve tamamen sorunsuz. Gerçekten hiç endişeniz olmasin. Merak ediliyorsa, rotorların resimlerini da bu aksam eklerim, goreceksiniz zaten onlar da kullanılmamış gibi duruyorlar.

Bu arada, ilan günceldir...

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
Merhaba,
Iste rotorlar da bu resimde.. Benim Limon da çok beğendi frenleri, yanindan ayrilmiyor :)

(link)

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
malzemeler gercekten cok ııler abı bı 5 10 gun ıcınde para durumuma goree sıze ulasabılırım tabıı sızden fıyat konusunda bıraz yardım ısteyecegım ama suan maddı durumum bellı olmadıgı ıcın sadece bakmakla yetınıorum :s ıı satıslar

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
Arkadaslar ilan guncel ama butun alicilar Kasim ayina birikiyor simdilik :)

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
Arkadaslar frenleri Burak aldi (BuRoM). Vallahi cok ugrasti alabilmek icin, hayirli ugurlu olsun...
-levent

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
gule gule kullan arkadasım bende talıptım ama madıı ımkanlar bı kac gun daha beklememı gerektırıyordu:Dhayırlı olsun tekrar