avid juicy 5

Konu, 'Frenler' kısmında Enes Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Enes Kılıç

Enes Kılıç Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    arkadaşlar avid juicy 5 aldım. gelen rotorlar centerloc'tu. ama ben de 6 vidalı sistem var. ve ayrıca eski rotorlarımda kullandığım mekanikler tek taraflı ittirenlerdendi. uyum sorunu yaşanır mı. şu an eski rotorlarla kullanıyorum.

2. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    0 aldıysanız CL yerine 6 vida talep edebilirsiniz, sorun çıkaracaklarını sanmıyorum, zaten orjinalinde de Avid G2 6 vida rotor bulunur.

Enes Kılıç bunu beğendi.
    Enes Kılıç

Enes Kılıç Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    0 almadım ama sorun çıkarmaz dedi aldığım abi. ona güveniyorum . :)

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Eski kullandığınız rotorlarda fren pad lerinin bastığı yüzey tererince geniş ise ve rotor et kalınlığı aynı ise sorun olmaz...

Enes Kılıç bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...