Avid Elixir CR (Karbon)

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Merhabalar arkadaşlar, frenler tertemizdir, yeni topladığım bisiklette test için taktım sonra ABD'den arkadaşlar ucuza Avid XX fren bulmuşlar bunu satıyorum, paraya da ihtiyacım var bir daha masraf yaptım diğer frenler için. Çabuk satılması için son derece ucuza bırakacağım (aldığım fiyatın da altı); pazarlık olmayacak. 550 lira fiyattır, (rotorsuz alınacaksa 50 lira düşerim) sadece güzel bir ön far, Hope Pro 2 göbekler ya da Schwalbe Racing Ralph Evo dış lastiklerle takasa açığım...

Ben Trabzon'dayım, frenleri kargoyla yollayacağım, kargoyu PTT ile ben öderim başka firma istenirse yarı yarıya bölüşürüz..

Frenlerin çok açıdan çok resmini koydum (her kaliper ve kol için ikişer resim çektim, balataları zumladım) alıcı ne görüyorsa onu alacak, birkaç nokta var (çizik değil) kargoda kaliperler birbirine değmiş ama çok çok yakına girmeden belli olmuyor. Beyaz bisiklet sahipleri için özellikle tavsiye ederim. Orijinal yağı var.. Bu frenler için bu fiyat mükemmel, kaçırmayın derim, şimdiden hayırlı olsun.

Adaptörlerden arkayı kaybettim, ön için IS adaptör var, rotorlar 160mm G3'tür (6 vida).

sıfırı 900 TL civarına satılıyor en uyguna, bu da sıfırından farksız. (lütfen ped kalınlıklarına bakınız)
Zamanında yaşadığım birkaç sorun yüzünden veresiye ya da taksitli alış verişe karşıyım... Çok istiyorsanız satış sitelerinden birisinden ilan açıp aradaki farkı karşılanması şartıyla satış yapabilirim.

Özel mesaj atınız, ilanı güncellesem bile bazen ilandaki yazıları göremiyorum.. ya da halilemreozlu@hotmail.com adresine mail atınız. msn değildir; 2 saatte bir maillerimi kontrol ederim.

Scudo

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
İlan günceldir, düzeltme yapıyorum arka fren için adaptör buldum, kendim bizzat satın aldım ama frenlerin fiyatında yükseltme yapmıyorum; kafadan 30 liralık adaptör indirim sayılır :)

ayrıca alıcı arzu ederse center-lock rotorum da var verebilirim, fiyat konusunda ufak bir farklılık var onu helalleşiriz :)

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Lütfen ilan altına böyle şeyler yazmayınız, hele hele be şekil tartışmaya girilmesi beni kızdırdı açıkçası... Belki 50 mesajınız yok ama ilanda açıkça mail adresi vermişim oradan soramaz mıydınız?

Frenler 2010 üretimlidir. Fakat ziyade kullanılmamış, sadece takılmış bir denenmiş ve sökülmüştür. tek kaliperde biraz çizik var o kadar. Daha fazla soru için özel mesaj ya da mail kullanınız...

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Takas dusunmuyorum ilginize tesekkurler, istediginiz diski kullanmak size kalmis, hic farketmez, sorun cikartmaz ;)