Avid elixir 1 rotor değişimi(160mm to 180mm)

Konu, 'Frenler' kısmında cnyn rdr tarafından paylaşıldı.

?

Videonun yeterliliği ve anlatım kalitesi? (1-5 arası)

1. 1

oy sayısı 0
    0,0%
  2. 2

oy sayısı 0
    0,0%
  3. 3

50,0%
  4. 4

oy sayısı 0
    0,0%
  5. 5

50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. cnyn rdr

cnyn rdr Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Bisikletimin ön rotorunu 160mm'den 180'e yükseltirken aynı zamanda yaptığımız işlemleri adım adım video olarak da hazırladık elimizden geldiğince.Belki benim gibi rotorunu değiştirecek olan arkadaşlar varsa diye buradan da paylaşıyorum,umarım beğenirsiniz,''insani'' düzeydeki dilek,istek,şikayet,öneri ve eleştiri mesajlarınızı ve bu konuda sormak istediğiklerinizi yazabilirsiniz,bildiğim kadarıyla cevaplamaya,yardımcı olmaya çalışırım,iyi seyirler. . .

Yasin Büyük bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-14-37.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...