Avid bleed kit

nbacıshaquılle

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar sitedeki konudan yola çıkarak kendi avid kitimi yapmıştım ancak uymadı şöyleydi şırınga artı serum hortumu ucunada eski el pompası ucu ama elixir 1 in dolum yeri içerde olduğu için girmedi neyse ben d eyeni kit alayım dedim internetten buldum şöyle birşey orjinal değil ama satıcı her avid ile uyumlu diyor ve bu ürün gibi olan bir sürü dah ürün var tek değil yani bir de ikinci resimdeki orjinal 160tl lik bleed kit aralarındaki fark hortumun ucundaki vida yeri ucuz olanda daha uzun yani bu uzunluk engel olur mu bence olmaz ama almadan emin olayım diye size soruyorum bayağı satılıyor bu üründen sanmam uymayacağını.

.

Resimler geldi.

Dosyalar

Scudo

nbacıshaquılle

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar anlamıyorum 2 gün oldu ürünü sipariş ettim neden cevap gelmiyor forum bitmiş heralde.

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.380
Bisiklet
Scott
Bende hem AVID'in bleed kiti, hem de ebay'de satılan yan sanayi bleed kit var. İkisi arasında hemen hemen hiçbir fark yok, her ikisiyle de sorunsuz bir şekilde bleed yapabiliyorum. Uyum konusunda bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

nbacıshaquılle

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
çok teşekkür
@Mehmet Altuğ
çok teşekkür ederim hocam aradiğim cevap buydu.

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@nbacıshaquılle selamlar ben de elixir 7 için bleed kit arayışındayım. Ürün elinize ulaştıysa yorum ve link alabilir miyim?

nbacıshaquılle

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
@Mustafa Zeybek Merhaba sağlam hort yapmışsınız. 2 sene geçmiş ama ben burdayım. Ürün elime ulaştı gayet güzel şekilde de iş görüyor tabi sizin becerinize de bağlı.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@nbacıshaquılle aktif olduğunuzu gördüğüm için bu başlığı hortlatayım dedim :D öyleyse aliexpressten alayım bir tane. Gelene kadar iyice yumuşar zaten fren. Teşekkürler :) birçok farklı seçenek var siz hangisini seçtiniz?

• Beğen
Tepkiler: nbacıshaquılle

nbacıshaquılle

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
@Mustafa Zeybek Ben nereden aldığımı tam hatırlamıyorum Ebay da olabilir. Ama yukardaki ilk resme benzeyenlerden alırsanız sıkıntı yaşamazsınız bir de dot 4 yağ lazım.