Avcılar'dan selamlar...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Ogulcandaan tarafından paylaşıldı.

1. Ogulcandaan

Ogulcandaan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Selam abilerim kardeşlerim...
    Ben 17 yaşındayım, Avcılar gümüşpala mahallesinde oturuyorum ve çok da iyi bir bisikletim olmasa bile beni bisikletten soğutmuyor, öyle bir aşk var :D Bu mayısa doğru bir mtb almak istiyorum. Mayısa kadar da boş durmayacağım, kask, tayt gibi gerekli olan malzemeleri tamamlayacağım. Umarım hayırlı olur herkese iyi pedallar

adem_pasa_52 bunu beğendi.
  2. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar,

Önemli olan ilk etapta sizdeki bisiklet sevdasıdır. Aslında bir yerde iyi bisiklet de bisiklet tutkusunu artıran birşey. İnşallah en kısa zamanda iyi bir bisikletiniz olur.

Ogulcandaan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
FullSizeRender (1).jpg
Hakan Bey merhabalar,,, Yazınızı bir kaç kez okudum. Çok değerli bilgiler paylaşmışsınız... Henüz bisikleti dahi olmayan benim gibi birisi için çok faydalı oldu... Bugün söylediklerinizi üye...
1025838_625927760764613_1761931702_o.jpg
@supersonıc kullandığın vites kesinlikle yanlış ve bacaklarına zararlı bundan sonra resimdeki gibi sürmeye özen gösterin [ATTACH] ısınmak için küçük dişli ile başlayın sonra yavaş yavaş vitesi...