Avcılar

metin bayer

Forum Demirbaşı
Tepki
87
@Bilal Demir

tabi ki öyle herşey kararında ve yerinde güzel :)

Scudo

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
@metin bayer

Metin Bey merhaba...Fatma ER internet erişimi olmadığı için foruma erişemiyor.Bu akşam 19:30 da İ.B.B. tesislerden hareket edecek.Katılmak isterseniz ilgili saatte tesislere gelebilirsiniz.

metin bayer

Forum Demirbaşı
Tepki
87
@AYDIN DİRİCANLI

Merhaba Aydın bey, çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için fakat planda olmaya ailevi bir neden yüzünden katılamıyorum bu akşam ki tur'a eğer imkanım olsaydı erken haber vericektim fakat ancak yazabildim umarım Fatma hanım beni uzun süre beklememiştir :( inşallah cuma akşamı katılabilirim... çok teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Aydın Diricanlı

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
@metin bayer

Sorun değil Metin bey, umarım büyük bir sorun yoktur.Fatma sizi çok değil 5 dakika beklemiş :) Yani sorun yok...Cuma turuna bekleriz.Bu sayfadan ve A.Y.P.G. sayfasından irtibat sağlayabilirsiniz.Ayrıca size özellden telefonumuda gönderdim.

(link)

Fatma ER

Aktif Üye
Tepki
272
Metin kardeşim kusura bakma, yeni taşındığım için internet erişimi konusunda sıkıntı yaşıyorum.
Sorun değil yarın buluşur yine gideriz ;)
Dün ben tam 19:30 da çıktım ve çok basmadan 20:05 te bakırköy PO daydım.
Yarın 19:45 - 19:50 de tesislerde buluşsak bence gayet rahat yetişiriz.
Yine bir aksilik olursa ben yazamam ama arkadaşlara burdan yazdırırım.

• Beğen
Tepkiler: Aydın Diricanlı

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar,

Bir aksilik çıkmazsa Cumartesi saat 10 gibi çıkıp Kadıköy - Göztepe tarafına gideceğim. Bu arada gitmişken Mor outlet'e de uğramak istiyorum. Sonra pek oyalanmadan geri döneceğim. Vapur mapur hoş bir gezi olacak benim için :) Eşlik etmek isteyen olursa memnun olurum.
Herkese keyifli pedallar

hsntkr

Üye
Tepki
7
selamlar hocam ben sefaköyden hüsnü daha önce avcılarda çalışıyordum ve işime
bisikletle gidiyordum 10 km kadar bi mesafe dilerseniz tur vs olursa haberleşiriz saygılar

hsntkr

Üye
Tepki
7
selamlar hocam dilerseniz bende katılabilirim turlarınıza sefaköydeyim
size 10 km uzakta bi pedal kadarda diyebilirim :D

metin bayer

Forum Demirbaşı
Tepki
87
@hsntkr

tabi ki hüsnü kardeşim her zaman bekleriz yarın bir tur var buyur gel istersen bize katılabilirsin avcılar bisiklet klubünün facebook sayfasından konuya bakabilirsin

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar 10 Haziran Boğaz geçişine biz Bahçeşehir / Esenkent'ten gideceğiz.

Sanırım saat 7:00 gibi Esenkent'ten hareket ederiz. İsteyen buradan bizimle irtibat kurabilir. Şu an itibariyle 2 kişiyiz.

Boğaz geçişiyle ilgili detaylı bilgi aşağıda.
Derneğimizin 2001 yılından bu yana 6. kez düzenlediği önemli etkinlik her yaştaki bisiklet kullanıcısına açık ve ücretsiz bir etkinliktir.
Etkinlik Taksim de başlayacak olup, Şişli, Mecidiyeköy, Balmumcu, 1. Boğaz Köprüsü, Nakkaştepe kavşağı Beylerbeyi, Üsküdar, Harem de sona erecektir.

Etkinlik katılımcılarının KASK takması zorunlu olup, bisikletinin frenlerinin tam olarak çalışıyor olması gerekmektedir.
Gezimiz ortalama 15 km hızla yapılacak olup sürat yapılmasına izin verilmeyecektir.

Etkinlik başlangıç alanında tüm bisikletlerin güvenli bir sürüş için ikili sıra olmasını rica ediyoruz ayrıca sıraya girenlere çekiliş numarası ve 1000 adet kadar tişört, biletlik dağıtılacaktır, bitiş alanında ise çekiliş ile Şanslı 5 katılımcıya CARRARO marka MTB bisikletler armağan edilecektir.Ayrıca Harem de başka süprizler bisiklet severleri bekleyecektir.

Gezimiz süresince tehlikeli bisiklet kullanan sürat yapan uyarıları dinlemeyen, tehlike yaratan kullanıcıların çekiliş numaraları iptal edilecektir,

Katılımcıların, bisiklet konusundaki dilek ve isteklerini içeren döviz ve plaka takmalarını arzu ediyoruz.

Taksim de 09:00 buluşma başlayacak, start'ın ise 10:00 da verilmesi planlanmaktadır.

mustafa tanrıverdi

Daimi Üye
Tepki
236
İsim
Mustafa
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba,
Trafik normal seyrinde devam edecekmi? yoksa yollar araç trafiğine kapatılacak mı?
Teşekkürler.

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Bahçeşehir / Avcılar civarından katılımları bekliyoruz arkadaşlar.

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Avcılar'dan 3 kişi daha katılacak; 5 kişiyiz :cool:

mustafa e.

Üye
Tepki
0
merhabalar, bende avcılarda oturuyorum. formu yaklaşık iki aydır takip ediyorum, bisiklet hakkında, seçim yapabilecek kadar çok şey öğrendim ve bu yüzden herkese çok teşekkür ederim. bu gün bisikletimi aldım, trek fx 2... bayii çalışanları ve hatta müşteriler herkes elinden geldiğince yardımcı oldu, ben bisiklet severlerin duyarlı insanlar olduğuna inanamaya başladım. özellikle a.y.p.g. den gümüş' e çok teşşekür ederim, benimle ortaköyden sirkeciye kadar geldi, bana çok yardım etti ve ondan bir kaç saat içinde özellikle bisiklet parçalarının markası ve kalitesinden esnafın tutumuna kadar çok şey öğrendim. bende çarşamba ve cuma günkü a.y.p.g. turlarına katılmayı düşünüyorum. beraber avcılarda buluşursak sevinirim.

metin bayer

Forum Demirbaşı
Tepki
87
@mustafa e.

Aramıza hoşgeldin bisikletini de güle güle kullan eğer müsait olursam birlikte gidebiliriz turlara ama iş çıkış saatim uymadığından çok istediğim halde katılamadım bir türlü a.y.p.g turlarına kısmet bakalım

mustafa e.

Üye
Tepki
0
hoşbulduk hocam sağol,eğer aksilik çıkmazsa, çarşamba günü tura katılmak için bulaşalım mı ? bir saat ve bir yer belirleyelim, gelmek isteyen arkadaşlarda yazarsa daha kalabalık ve güzel olur:)

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Merhabalar bende Küçükçekmecede otuyorum ..Avcılar sahili çok seviyorum sakinligi ve yolunun genişliği çok güzel Avrupa yakasındaki en güzel sahil şeridi Avcılarındır........

Fatma ER

Aktif Üye
Tepki
272
@mustafa e.

Mustafa merhaba,
Gümüş bana telefon numaranı verdi. Yarın bi aksilik olmazsa 19.45 gibi Avcılar sosyal tesislerden hareket edelim.
Eğer herhangi bir aksilik çıkarsa ben seni arar haberdar ederim.
Hoşçakalın

mustafa e.

Üye
Tepki
0
@Fatma ER
merhaba fatma, umarım bir aksilik çıkmaz, yarın güzel bir tur olur ki benim ilk turum olacak, hafiften bir heycan yok değil, çünkü bisikleti allalı 3-4 gün oldu:) hoşçakalın.

Fatma ER

Aktif Üye
Tepki
272
@mustafa e.

Hayırlı,kazasız belasız olsun inşallah..
Heyecanlı olman güzel bence çünkü ben her turda heyecanlanıyorum ;)
İstersen 19:30 da tesislere gel yavaş yavaş gideriz??