Avcılar

Gökhan Kuş

Daimi Üye
Tepki
544
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Cyclocross
Bence de konuş, bir müdahale mekanizması olmalı bence ya da otokontrol ne bileyim.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Gökhan Kuş

kesin konuşacağım yetti gayri
bu ne yahu biri silah alacakmış ,onu yazar valla geçen gittim,
ulaş ben savaş konuşuyoruz ,dedimki silah milahtan bahsediliyor dedim valla hoş karşılamadı ulaş..

Gökhan Kuş

Daimi Üye
Tepki
544
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Cyclocross
Saçma sapan insanlar doluyor, zaman geçtikçe. Kesinlikle bir elite filtre yapılmalı artık foruma !

Tepki
1
İsim
Berk Sarısakal
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar merhaba, başlık hala aktif mi bilemiyorum ama bi hafta 10 gün içerisinde bisiklet alarak aranıza katılmayı planlıyorum. Alacağım bisiklet konusunda tercih yapmadan önce sizlerin de tecrübelerinden yararlanmak isterim. Açıkçası maksimum 1500-1700 skalasında bir bisiklet almayı planlıyordum ama biraz araştırdıkça çıtayı da yükselttim açıkçası.

Araştırmalarımdan sonra aşağıdaki 3 model arasında kaldım;
-Lapierre Urban Shaper 400
-Ghost Square Cross 3
-Carraro Sportive 227

Carraro fiyat olarak biraz daha aşağıda fakat ağırlık ve komponent olarak diğerlerine göre geride görünüyor. Yazdığım Lapierre veya Ghost modelleri için ekstra bir 400 lirayı gözden çıkarmak sizce mantıklı mıdır?

Değerli tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler :)

Tepki
49
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
Cararo al geç üstat üçü de hemen hemen aynı özelliklerde belki cararo biraz ağırdır diğerlerine oranla kilo verip dengelersin.:harika:

Tepki
1
İsim
Berk Sarısakal
Bisiklet
Diğer
@Dogukanersoz
Hem ben kilo versem hem bisiklet hafif olsa daha iyi olmaz mı gereksiz mi diyosun? :) bi de ön ve arka vites attırıcılar da daha iyi görünüyor özellikle lapierre de, sürüşe etkisi nedir bilmediğimden paraya kıysam mı diyorum

Tepki
49
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
Herkesin fikri ve tecrübesi kendine özgündür. Öncelikle bunu belirtmek isterim. 3 bisikletin de tercih edilmesi için diğerine göre fazla bir üstünlüğü yok ayrıntılı bir araştırmaya girildiğinde belki tercih sebebi olacak farklılıklar bulunabilir. ama genel olarak eşitler. yakışıklı olanı al :)

Tepki
3
İsim
koray
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Avcılar Denizköşklerden selamlar. Yaklaşık 6-7 ay önce b'Twin rockrider 520 almıştım. Bisikleti bu kadar süre içinde sadece 80km sürmek nasip oldu :) Okul, dershane, spor derken vakit hiç ama hiç bulamıyordum. Şimdi yaz ayları da geliyor okullar kapanıyor ufaktan bu foruma giriş yapayım dedim. Herkesin tekeri düz bassın iyi sporlar

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Msah1n

Üye
Tepki
34
İsim
Mert
Bisiklet
Mosso
Selamlar. Konuyu hortlatmaya geldim. Ben de Avcılar'da yaşıyorum. Okullar açılınca velespitimi de götüreceğim avcılara. Sahilde kullanma planlarım var. Umarım konu ve grup aktiftir :)

• Beğen
Tepkiler: Folding Man

Wanf

Üye
Tepki
6
İsim
Özkan
Bisiklet
Diğer
Merhaba bende esenyuttayım grup halen aktifmiydi ?

sstoker

Üye
Tepki
6
İsim
Sabri Sami Toker
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar 4 Levent ve Teşvikiye bölgesinde bisikleti ile çalışacak arkadaşlar arıyoruz. Etrafınıza söylerseniz memnun olurum. +905050101788 Bu numaradan iş detaylarını öğrenebilirsiniz.

IMG_9367.JPG

IMG_9383.JPG

• Beğen
Tepkiler: lealtad

behamehal

Üye
Tepki
37
Merhaba arkadaşlar. Ben de avcılardayım. Davet olursa ben de icabet etmek isterim. Yalnız çok zevki olmuyo...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Msah1n

behamehal

Üye
Tepki
37
Kimse yok mu dostlar. Bisiklet aldık ama grup yok. Tek tabanca sıkılıyo insan. Avcılardayım, beraber pedallamak isteyen yok mudur?

aytacaltay

Aktif Üye
Tepki
305
İsim
aytaç
Bisiklet
Kron
Aramiza hos geldin, Telegram ile arkadaslarla yardim destek hatti kurduk suan deneme surecinde burada yolda giderken basina bir olay gelen, bisikleti arizalanan, kazaya karisan arkadaslar bu hattan en yakindaki uyelerden yardim isteyebilir, ticari ve sohbet amacli kullanilmasi yasaktir basiniza bir talihsizlik geldiginde telegramdaki gruba olayi anlatip konum bildirmeniz yeterli yakinlarda baska uye varsa yardim etmek isterse sizinle iletisime gececektir.

(link)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@behamehal
Daveti beklersen zor. Artık WhatsApp gruplarından Facebook üzerinden davet oluyor. Siz icabet etmek isterseniz takip etmeniz gerek. Davet bekleyince denk getirmen zor. Zevki olup olmayışı size kalmış. Saygı duymak gerek

Koray Gürel

caylakpedal
Tepki
237
İsim
Koray Gürel
Bisiklet
Canyon
MBG turlarına herkesi bekleriz
Gerçi havalar bu aralar fena , turlar askıda ama planlandığında Face üzerinden haberdar olabilirsiniz.

(link)
(link)

behamehal

Üye
Tepki
37
Merhabalar. Konuyu hortlatayım dedim. Her yerin whatsapp grubu var. Bizim niye yok. Bizim neyimiz eksik. Yok mu grup kuracak bi yiğit. Bul beni yiğidim. Bul beni yiğidim, tanımak istiyorum seni :)

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba, Avcılar'dan kimler var?

luckxor

Forum Demirbaşı
Tepki
1.108
Bisiklet
Focus
Ben de avcılardayım yol bisikletim var ve haftanın bir kaç günü sürebiliyorum şuan için