avatar yükleme sorunu giderilmiştir..!

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    avatar yükleme sorunu giderilmiştir..! güle güle kullanın..;)

2. cihan aksoy

cihan aksoy Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam,
    Yeni resim yüklememe rağmen hala üye listesinde eski resmim duruyor.Ne yapmalıyım?TŞK.
    Cihan Aksoy

Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    kullanıcıların profil resmi koyma özelliği zaten kapalıdır..fakat avatar ekleme ve değiştirme özelliği mevcuttur..forumda bulunan 400 adet avatar dan dilediğinizi seçebileceğiniz gibi kendi pc nizden de boyutu 19.5 kb den büyük olmamak kaydıyla ve 80*80 piksel büyüklüğünde avatar yükleyebilirsiniz..

kontrol panelinizden "avatar düzenle" ye geliniz.."gözat" ı kullanarak pc nizden anılan özellikleri aşmayan yeni avatarınızı yükleyiniz. fakat "değişiklikleri kaydet" demeden sayfayı terketmeyiniz..

saygılarımla..

4. Asi egeli

Asi egeli Yeni Üye

Adı:
    Serdar
    Bisiklet:
    Salcano
    Niye resim yükleme zor. Önceden çektiğim fotoyu galeriden yükleme yapamiyorum..

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...