avatar resmi ekleyemiyorum sorun nerede?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Ercan Bayram tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    avatar resmi ekleyemiyorum sorun nerede?

bilgisayarımdan da web sayfasından da ekleyemiyorum 1 saattir uğraşıyorum denemediğim resim formatı kalmadı.....

vbulletin hangi resim türünü destekliyor?

2. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Flash animasyon turunde hareketli resim olmadigi surece belirtilen tum dosyalari "olcusu uygun oldugu taktirde" destekledigini saniriyorum. Kendime avatar eklerken edindigim tecrubeler dogrultusunda tabi..:rolleyes:

Sevgiler

3. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Şu anda bir problem var ama kısa zamanda çözülecektir.

Saygılar

4. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    avatarlar ve profil resimleri ile ilgili sıkıntı giderilmiştir.anlayışınıza teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-21-0.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.