Forum avatarı

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@kılıçreis

Kılıçreis merhaba,

Benimde bir zamandır dikkatimi çekiyordu. Bu gün geldiğimde foruma baktım ki bazı arkadaşların avatarı değişmiş. Nasıl oldu diye baktım ki meğer avatar değiştirme forumumuza yeniden gelmiş.

Yöneticilerimize bi teşekkür edeyim dedim , sizin yazıyı görünce sevindim , size teşekkür ediyorum.
Forumumuz güzel, arada sırada , sizin dediğiniz gibi bakım zamanlarında tabiki aksilikler olacak. Sizlerin sayesinde forumumuz yeniden güzelleşmiş.

Teşekkür eder, hepinize neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
@nisan baklası

iyi dileklerinize sonsuz teşekürler..forumumuzu hepbirlikte güzelleştirmeye çalışıyoruz.üyeleriyle yöneticileriyle bir kardeşlik dostluk ruhunu yakalamak bütün gayemiz..doğru yolda olduğumuza eminim.bu, forumda varolan herkesin sayesinde oluyor.

tekrar teşekkürler..

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
Sayın behcetatinc eğer yönetici iseniz şu soruyu sormak istiyorum küfür etme halinde siteden atıla bilir miyim lütfen cevap?

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@ÇARŞIIIIIIII PLATOON

Forum yöneticilerinden birisi benim. Üye olurken uymayı kabul ettiğiniz kuralların içerisinde sorunuzun cevabı gayet açık. Neden böyle bir soruya gerek duydunuz.

• Beğen
Tepkiler: yavuz

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
sana son bir şey daha sorucam sayın behcetatinc apollo 26 kişiliğinin üstünde niye bir çizgi var öğrenebilirmiyim????

T

Tuğrul

Misafir
@ÇARŞIIIIIIII PLATOON
apollo 26 forum kurallarına uymadığı için engellendi.....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu forumda kötü söz kullanmak yasaktır arkadaşlar.lütfen birbirimize karşı kötü söz kullanmayalım...

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Sorduğunuz kişi ile Apollo 26 aynı kişiler olduğu için banlandı. Sormak istediklerinizi doğru kaonulara açarsanız veya özellikle bu tür sorularınızı yetkili kişlere pm ile gönderirseniz daha çabuk yanıt alırsınız.

MersiLee

Aktif Üye
Tepki
40
Hehehe :):):) Desenizeben hazıra kondum. Üye olduktan sonra ilk işim avatarımı değiştirmek oldu ve sorunda yaşamadım :D

İyi Çalışmalar...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

MersiLee

Aktif Üye
Tepki
40
Bu arada hazır konu Avatardan açılmışken, avatarlarımızın altında küçük cümlecikler eklesek fena olmaz di mi? :)

Mesela bi örnek vermem gerekirse; kendi bisikletlerini koyanlar, markalarını altına yazabilirler.

Hatta resmi çekildikleri yeri ya da küçük konuşmacıklar...

"Kızlar bana, ben Kron'a hastayım" gibi :D:D:D

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Sevgili dostlar benim kaç zamandır söylemek istediğm bir konu var.

ben kişisel olarak bazan sanal arkaşlarla konuştuğumu düşünüyorum bu da beni çok üzüyor .
ani bir kişi nin birkaç nicki olabiliyor anladığım . teknik olark bunun önüne geçmek mümkünmü bilmiyorum ama yüzünü görmediğim arkadaşlarla aynı ortamı paylaşımda kafamda sorun yaşamaya başladım. zaman zaman rahtsız oluyorum

Benim düşüncem kişilerin Avatarlarında yada imzalarıda en azından kendilerine ait bir resmi olsun derim . belki bu bir zorunluluk olarak değilde etik olarak hoş bir yaklaşım olur .
ki biz kiminle konuştuğumuzu bilelim . olmazsa dikkate almayalım demiyorum ama daha şık daha dürüst ve daha samimi dostça olur diye düşünüyorum

dikkatimi çekiyor forumda administratörümüzün , yönetici ve moderatör pozisyonundaki arkadaşlarımızın ve diğer bir çok arkadaşımızın resimleri var sizce daha iyi olmuyormu.

bu konuda yorum ve destekleriniz bekliyorum hepinize sevgi ve saygılar .

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Her ne kadar avatar ve imzalar kişiye özel olsa da, güzel bir öneri. Katılıyorum.
Bir gün bir yerde karşılaştığınızda, konuşmadan tanıma avantajını da kullanabilirsiniz :)

T

Tuğrul

Misafir
Bizlerin saklayacak bir seyimiz yok diye düşünüyorum.Ama kimseyi zorlayamayız.

Görüşlerinize aynen katılıyorum.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Yazdıklarınızın tamamında haklısınız.Bazıları kendi fotolarını, bazıları ise idol olarak gördükleri kişilerin fotolarını kullanıyorlar.Bazısı yapabildiği akrobatik hareket ile tanınmak ve anılmak istediği için akrobatik bir fotosunu, bazısı sevdiği bir hayvanı koyabiliyor.
Tercihim şeffaflıktan yana, zaten bütün bisiklet camiası beni tanıyor :) ama ben de herkesin kendi fotosunu koymasından yanayım, çünkü bu karşımızdakinin daha kolay hatırda kalmasını sağlıyor, daha sıcak ortam sağlıyor.
Hatta profil sayfasında da bolca bilgi veren kişileri tebrik ederim.Bizi sanallıktan ve yabancılıktan kurtaracak kriterler bunlardır.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç