Ataşehirde ve soyak yenişehir için bisiklet klubu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Torcsims tarafından paylaşıldı.

1. Torcsims

Torcsims Yeni Üye

Arkadaslar,

her sabah belli bir mesafe bisiklete binmek için bir bisiklet grubu kurmak istiyorum yada var olan gruba katılmak da olabilir, dedigim gibi duzenli olarak hergun 10 - 15 km bisiklete binmek isteyen ve Ataşehir taraflarında oturanlar varsa lütfen yazın bulusalım.

Ahmet Sökmen

2. tekteker

tekteker Forum Demirbaşı

Adı:
    Volkan
    Seviye:
    ben kayişdağında oturuyorum.yeditepe ünversitesi yedpa civarında yakınız. bilmemki nasıl olur :D

Torcsims

Torcsims Yeni Üye

Tekteker,

baskalarından da msg geldikce karar verebiliriz,
    ama ben onerilere acıgım, sabahları bisiklete binecek ne kadar fazla insan olursa o kadar ii benim için

tekteker bunu beğendi.
  4. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Ben size çok yakınım ama sabahları erken işe gittiğim için binebilme imkanım yok, ancak akşamları çıkabiliyorum.

Torcsims

Torcsims Yeni Üye

Arkadaslar, anladıgım kadarıyla cok fazla insan yok bu taraflarda oturan o yuzden binme saatini de degistirebilirz ilk olarak bi grup olusturalım vede yeri ve saati sonra tartısırız

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2017-2-6_15-27-44.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...