Ataşehir

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında AlperSCR2 tarafından paylaşıldı.

1. AlperSCR2

AlperSCR2 Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Arkadaşlar selam

Serifali tarafında oturmaktayım gıant scr2 ile amatör olarak pedallıyorum. Cumartesi pazar sabah 7 - 8 civarı bostancı çıkışlı yaklaşık 30 km yapıyorum ortalama hız 20- 25 km katılmak isteyen lutfen haber versin

ALPER

2. Mehmet Tuğrul CANBAŞ

Mehmet Tuğrul CANBAŞ Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzergahınız bana çok uygun ama henüz bisikletimi getiremedim. Geldiğinde beraber pedallamaktan memnuniyet duyarım.

3. alpr60

alpr60 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba benim de ismim Alper. Atakentte oturuyorum,cumartesi belki olmayabilir ama pazar gunu size katilabilirim. Guzergahiniz nasildir bostanci cikisli demissiniz aciklama yapar misiniz. Bende amatorum dediginiz mesafelerde size eslik edebilirim.bisikletim e bike oldugundan cok fazla yormuyor.Uygun olursa beraber pedallariz

4. Murat Semiz

Murat Semiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Bu sabah saat 8.15 civarında İmes'ten aşağıya Türkiş Blokları- Gümrük- Su Deposu- İçerenköy- Bostancı Köprüsü- E5- Altayçeşme güzergahında işe giderken pedallayan kişi bendim. Tıpkı bundan sonraki hafta içi ve Cumartesilerde yapacağım gibi. Belki karşılaşırız. Selamlar. :cool:

AlperSCR2

AlperSCR2 Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Selamlar
    İş seyahati falan derken yazıları takip edemedim. Guzergahım sabah 7:30 caddebostan migros kartal iskelesi dönüş yine caddebostan toplam 32 km. Ortalama hız 25 km. Bu pazar tekrar yapacağım katılmak isteyen varsa beklerim

6. murat taş

murat taş Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba Murat Bey. Bugün 07.30 sularında çiftlik yolunun iett garajı hizasında(özellikle brandium demiyorum) beyaz scott gördüm. Siz miydiniz?

7. Murat Semiz

Murat Semiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Selam adaşım.

Yok ama paralel mahallelerden geçmekte idim. Bu sabah Ferhatpaşa-Kayışdağı dağ yolunu kullanayım dedim, ama çok dik inişler, çok dik. Çıkışlardan korkmuyorum da, inişler kötü. Yarın sabah o eski, ilk gözağrım, güzide tırlarıma yeniden teğet geçerek gitmeyi planlıyorum. Beyaz değil siyah rengi arayınız. Görüşürüz. ;)

8. murat taş

murat taş Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bugün işe giderken denk geldi, beyaz scott marka yol bisikleti. Merak ettim belki foruma üyedir, sorayım dedim kim bu bisiklet sevdalısı diye.

İlginizi Çekebilir

fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2015-6-7_11-47-20.png
Bugüne kadar rüzgarın yönünü ve şiddetini, bisikletin başına geçip de sürmeye başlayınca farkediyordum. Strava'ya yeni eklenen StravistiX bu konuda iyi bir bilgi sağlıyor. Önümüzdeki bir hafta...
diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....