Atamızın yolundayız 7-10 Kasım bisikletliler derneği-Kudret

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
7 kasım cumartesi saat 09.30
şişli atatürk ün evi önü

önemlidir

1- grup disiplinine uyulacaktır
2- 10 kişilik dernek üyesi arkadaşlarımızı takip edeceğiz
3- otoyolda dikkatli sürülmesine ehemmiyet göstereceğiz
4- görevli trafik ekiplerinin direktiflerine uymak durumundayız

arka takım kaptanı yarın görevdedir

hava durumu

Partly to mostly sunny and pleasantly warm. Winds from the SE at 6 km/h.
Realfeel®: 23 °C
High: 22 °C

Scudo

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
@kudu

abi organisazyon çok güzel, tebrikler ve başarılar diliyorum...

birde şu hava durumlarının TÜRKÇEleri yokmu acaba??!!:mad: :cool: :7:

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Yüreğimiz sizinle değerli arkadaşlar....Emeği geçen herkese teşekkür eder,kasasız,belasız sürüşler dilerim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mükemmel bir organizasyonla tuzlaya kadar gruba eşlik ettik
köprüden geçerken bütün arabaların korna çalmalarına bizde elle selam vedik toplam 18 kişi vardık polis eskortları mükemmeldi
köprüden geçme zevkini bir kez daha tattık

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Cok güzel bir organizasyon. Bisikletliler Derneği'ni tebrik etmek gerek. Sabah karşıya vapurla geçtim dönerken Boğaziçi Köprüsü üzerinde idim.Katılımcıların nezaketi için teşekkür ederim. Ben eve döndüm (Ptesi işbaşı yapacağım için) fakat onlar şimdi yoldalar, yolları açık olsun.

Not:Kaçak geçiş eğlenceliydi :)

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
selamlar arkadaşlar,

İzmit ayağı da harikaydı. kalabalık bir grupla tren garı önünde istanbuldan gelen grupla buluştuk. polis eskortları eşliğinde şehri boydan boya katettik. halkın dikkati sonuna kadar çekildi. bişeyler atıştırdıktan sonra grup yola devam etti. 10 kadar izmitli arkadaş da adapazarına kadar gruba eşlik etmek üzere onlara katıldı.

hakikaten güzel ve anlamlı bir geçiş oldu...

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Murat Suyabatmaz (Bisikletliler derneği yönetim kurulu başkanı)ve emeği geçen herkese+katılan tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımla...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dün akşam haberlerinde gördüm ve gurur duydum.
Katılan ve emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar, İstanbuldan 7/kasım/cumartesi sabahı şişli atatürk evi önünden saat : 10.00 da hareket eden
İstanbul ve çevresi illerin temsilcileri olan 11 kişilik bisiklet ekibi boğaz köprüsünden polis eskortları eşliğinde
geçerek başladığı yolculuğunu Kocaeli, Adapazarı, Düzce, Bolu,Gerede, Kızılcahamam illerine uğrayarak sürdürmüş
ve bu illerden katılan bisikletseverlerle birlikte 10/kasım/salı günü Ankaraya varmıştır.
Türkiyenin 81 ilinden gelen bisikletseverlerle bir araya gelen grubumuz İstanbul Ankara arasında tüm yol boyunca
olduğu gibi buradada polis eskortları eşliğinde anıt kabire kadar bisiklet sürerek ve anıt kabir komutanlığının özel izinleri ile
bisikletleri ile otoparka kadar girmişlerdir.
Daha sonra hep birlikte anıt kabir' e girerek Atatürk'e saygısını gösteren grubumuz ellerinde getirdikleri çelenk ve bayrakları
mozoleye bırakarak görevlerini tamamlamıştır.
Bu anlamlı ve çok önemli günde 480 km. pedal basarak İstanbul dan Ankaraya kadar giden ve diğer illerden gelenlerle beraber
bu etkinliği gerçekleştiren BİSİKLETLİLER DERNEĞİ öncülüğündeki bisikletseverler toplumumuza bisiklet kullanımının
ve örgütlü hareket etmenin ne denli etkin, etkileyici ve faydalı bir şey olduğu konusunda çok değerli mesajlar vermişlerdir.

A.Bülent Yamaner

• Beğen
Tepkiler: SRT ve fatih alver