Atakum-Bafra tur yapan / yapmak isteyen

Sancak

Üye
Tepki
43
İsim
Yıldıray S
Bisiklet
Salcano
Atakum-Bafra kuş cenneti arası gidip dönmek istiyorum. Çıkış için sabah erken saatler daha uygun olur diye düşünüyorum. Halihazırda bu yola giden veya gitmeyi planlayan arkadaşlarla tanışmak görüşmek isterim.
Not: Ortalama 25-30 km/sa yavaş değildir umarım.

Scudo

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bafraya gelirseniz bi dondurma ismarlarim.

Sancak

Üye
Tepki
43
İsim
Yıldıray S
Bisiklet
Salcano
Eyvallah kardeşim.. Bafra balkaymak kaçmaz :)

• Beğen
Tepkiler: H.T

sahbaz061

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Mehmet Ali Şahbazoğlu
Bisiklet
b'Twin
Atakumdan kuş cennetine bir kaç kere gittim hele hele kuş cennetinde bisiklet sürmek benim için çok büyük bir keyifti. Ne yazık ki iş dolayısıyla gelmem zor gözüküyor keyifli yolculuklar size şimdiden.

Atakum ilçe sınırlarından çıktıktan sonra trafik iyice azalıyor oradan kuş cennetine kadar sorunsuz keyifli keyifli gidersiniz güzel bir güzergah.

Lokman28

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Scott
@Sancak Ben de hemen hemen her akşam atakum-19 mayıs arası gidip geliyorum. Kuş cenneti benim de çok gitmek istediğim bir yer. Eğer uygun tarihi kararlaştırabilirsek size yol arkadaşı olabilirim :)

Sancak

Üye
Tepki
43
İsim
Yıldıray S
Bisiklet
Salcano
@Lokman28 memnun olurum. Ben de iki günde bir aynı tarafa gidiyorum. 19 mayısı kimi zaman geçiyorum kimi zaman varmadan dönüyorum. İsterseniz bi akşam öyle kısa turlarız. O zaman kararlaştırırız.

@sahbaz061 hafif eğimleri de var, çok zevkli bir yol. Zaten burada çok fazla alternatifimiz yok. Benim gibi tırmanış konusunda iyi değilseniz ya Çarşamba'ya doğru gidiliyor ya Bafra'ya.

@Ahmet Can Köksal Tarih yok. Beraber belirleyebiliriz.

Ahmet Can Köksal

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Giant
Yıldıray Bey özelden cep telefonu bilgilerini paylaşıyorum. İnşallah en yakın zamanda pedallarız.

• Beğen
Tepkiler: Sancak

Lokman28

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Scott
@Ahmet Can Köksal ben dün araçla geçtim kuş cennetine misafirlerimi gezdirmek için. Kesinlikle bisikletle gidilip gezilmesi gereken bir doğa. Planladığınız gün müsait olursam ben de size eşlik etmek isterim.

Sancak

Üye
Tepki
43
İsim
Yıldıray S
Bisiklet
Salcano
Planladığınız gün salıdan sonra olursa ben de müsait olur size katılabilirim.

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
o kadar kondüsyonum olsa gelebilirdim de çakırlar korusunu az geçince kesildim ben :)

Sancak

Üye
Tepki
43
İsim
Yıldıray S
Bisiklet
Salcano
Cuma sabah erkenden Atakum'dan Bafra veya biraz daha ileri gitmeyi düşünüyorum. Toplamda 100+ km. Müsait olan varsa görüşelim.