Astra ve sorunları! Şimdi de arka göbek boşa dönüyor!

Tepki
1
Merhabalar, bende astro kullanıcısıyım ve bende arka göbeğin boşa dönmesi sorununu yaşadım.. Garantiye gönderdim değişti ama geldikten 1 ay sonra tekrar aynı sorunu çıkardı.. Tekrar götürdüm servise ama bir parça birden çok değişmez dedi.

Şimdi ön arka 36 delik göbek alıp 24 delik olan çemberimize örücem.. O göbekleride salcanoda bundan sorumlu kişinin bitarafına sokucam :boese157: telefon ettim kaç kere fabrikaya kullanıcı hatası diyor!!! Ulan ben motor deyilimya bi insan gücü kadar asılıyorum pedallara eğer normal sürüşe bile dayanamayacak kadar dandik parçalar koyuyorsanız bu bisikletlere siz marketlerde satılan bisikletlerden üretmeye devam edin! Boyunuzdan büyük işlerede kalkışmayın.

Bütün bunları bukadar sert yazmamın nedeni bu değil elbette bisikleti aldığım günden itibaren maşadaki boşluk, jant tellerinin gevşemesi, zincirin kopması, vites tellerinin sürekli kopması gibi birçok sorun yaşadım.

Bundan önce sedona 761 vardı ama fazla binmediğim için daha ucuz birşey aldım. şimdi tekrar döndüm yollara ama göbeğine soktumun bisikleti ve aynen hala o sorunlu bisikletleri savunan yetkilileri kınıyorum!!!

O garanti belgesinide .. anladılar onlar. Ne diye veriyolar garanti anlamıyorum. Gidon boğazını değiştirdim diye ön takım garanti dışımı kalır nasıl saçmalık bu yav!!

Derhal bunlarla ilgili bir açıklama bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Harun.
Scudo

Serhatb55

Aktif Üye
Tepki
54
hocam parça değiştirince garanti dışı kalmazki bike.. bendede astro var ve dediğiniz problemlerin bir kaçını bende yaşadım..

böyle değiştire değiştire günün birinde bir bakmışız elimizde üst seviye bir scott var :D

• Beğen
Tepkiler: Erciyes Çeteci