Assize Kilometre Saati Kullanım Kılavuzu

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında BilinmeyenKullanıcı tarafından paylaşıldı.

1. BilinmeyenKullanıcı

BilinmeyenKullanıcı Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Daha demin, önceden almış olduğum km saatimin kullanım kılavuzunu gördüm. Google'de arattığımda ve forumda bazı konularda bununla alakalı sorun yaşayanlarla karşılaştım. İnc değeri girme, sıfırlama vs. Elimde kullanım kılavuzu vardı ve fotoğrafını paylaşayım dedim. Assize'nin tüm modellerine uyuyor diye biliyorum. Sorun yaşayanlar açısından faydalı olacağını düşünüyorum. :)

İlginizi Çekebilir

bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2017-1-21_18-24-49.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...