Assize as 100 sayacı hakkında

ErenCanYRT

Aktif Üye
Tepki
134
Bisiklet
Sedona
Bu km sayacı sizce nasıl alınmalımı karar veremedim yoksa 2.el btwin conut8 alacam 50 tl hangisini almalıyım?

Scudo

sabrikasik

Üye
Tepki
22
Assize pek uzun ömürlü olmaz.benim aletide dün cemiyete gitmistim orda koparip almişlar. Kimin ne işine yarayacaksa. Bakalim bende bakiyorum. Yazi yazarken bazen kasma donma oluyor.yazilimdan mi yoksa donanimdan mi oldugunu nasil anlayabilirim.

Dr.bicyle

Üye
Tepki
0
İsim
Mehmet keleş
Bisiklet
Carraro
Bisiklet sayacını 1 haftadır kullanıyorum gayet güzel bir ürün ama bana çok saçma gelen bi özelliği var ya da ürünüm bozuk anlamadım.Sayacı her çıkarıp taktığımda teker ebadı,katedilen mesafe ve saat dahil olmak üzere tüm bigiler sıfırlanıyor taktığım gibi sil baştan tüm ayarları yapmak zorunda kalıyorum bu özellik sayacın özelliği mi yoksa ben mi yanlış kullanıyorum anlamadım aynı sorunu yaşayan ya da bi önerisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim:))

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
759
@ErenCanYRT
Ben 408 serisini iki sene >Türkiye turunda kullandım arada km sapması yapar bu toplam km ye etkisi ancak 13 metre veya 13.650 metre yani senin için önemli değil
okuyucu başları olan iki demir parça zamanla oksitlendiği için okumuyor.Asla suya gelmez zaten ben sudan özellikle kordum bu ürünü uygun fiyata bulursan benim dediğim modeli alabilirsin sen söyleyince aklıma geldi bendeki o ürün hala duruyor istanbul da olsaydın sana verirdim böylece paran gitmezdi

Yukarı Alt