Aslı Bisiklet'ten alışveriş yapacaklar iki kere düşünün!

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Faruk ONUK tarafından paylaşıldı.

1. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sedona 759 marka bisikletimin gidişinde aldığımdan beri bir dengesizlik vardı.Elimi bıraktığımda bisiklet düz gitmiyordu.Bisikleti yalova daki servise gösterdim ve maşasında bir problem olduğunu tahmin ederek söküp aslı bisikletin ikitellideki teknik servisine gönderdi.

Orada da incelendikten sonra maşanın yamuk olduğu ancak bunun kullanıcı hatası olduğunu söylediler.Ne kadar derdimi anlatmaya çalışsamda,aldığımdan beri bu sorunu yaşadığımı söylesemde pek umurlarında olmadı servistekilerin.

Ben hakkımı sonuna kadar arıyacağım.Tüketici hakem heyetine oradanda gerekirse tüketici mahkemesine başvurularımı yapacağım.Ancak sizede tavsiyem bundan sonra sedona alırken iki kere düşünmeniz...Hayırlı günler hepinize

İlginizi Çekebilir

CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
eat-more-protein.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...