Askılı Bisiklet Taytı için öneriye ihtiyacım var.

Ömer Fatin

Forum Bağımlısı
Tepki
44
İsim
Ömer Fatin
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,

Bayramda şehirlerarası tur planladık ve tayt almaya karar verdim. Maximum fiyat aralığı 100-175TL aralığında kaliteli uzun yıllar kullanabileceğim Askılı tayt almam gerekiyor. Mümkünse bugün satın alabileceğim (Türkiye sınırlarında) öneriler olursa sevinirim.

benim hedefimdeki ürün bu ürün ama L bedeni olmadığı için malesef alamıyorum. Bu arada boyum 1.65cm ve 74 Kg ağırlığındayım.

(link)

• Beğen
Tepkiler: caesar
Scudo

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
Geçen gün decathlondan fdj askılı tayt sipariş verdim. 130 liradan indirimle 60₺ ye düşmüş. Henüz gelmedi. Geldiğinde inceleme yazarım.
Fakat onu düşünürsen elini çabuk tut. Seri sonu indiriminde

• Beğen

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Scott Rc Pro modelini kullanıyorum. Diğer modelleri de oldukça kaliteli. Fiyat olarak dışarıdan bile uygun sayılabilecek seviyelerde.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@ahmtayd ben aynı taytı aldım ve fiyatına göre çok iyi bir tayt. Alt üst forma şeklinde aldım . Üstte altta kaliteli. Problem yaşamazsın.

@Ömer Fatin decatlon da btwin bisiklet taytı 700 var. Onu da kesinlikle tavsiye ederim. 6-7 saatlik sürüşlerde dahi problem çıkarmıyor.

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
@caesar
Pedinden memnun musun hocam ?

Ömer Fatin

Forum Bağımlısı
Tepki
44
İsim
Ömer Fatin
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@caesar bu taytın L bedeni internet mağazasında yok. Bu nedenle onu elemek durumundayım. Yoksa oda listemdeydi.
@MuratHan Bu formanın pedinin sünger olduğu ve çabuk deforme olduğu gibi yorumlar aldım. senin düşüncen nedir? Kullanıcı olarak ped kalitesi ve tahriş gibi sorunları hakkında söyleyebileceklerin varsa bu modeli düşünürüm.

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Specialized tayt bakacaksanız M beden bakın.
179 boy, 75 kiloyla M giyiyorum ben. Size de M olur bence.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@ahmtayd memnunum . Üç gün önce 2 saat kullandım çok rahattı . Ayrıca estetik açıdan da güzel.

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
@caesar
Çok teşekkür ederim bilgi için :)

• Beğen

Ömer Fatin

Forum Bağımlısı
Tepki
44
İsim
Ömer Fatin
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ozan Duran

M bedeni yok malesef. Olsa ilk onu alacaktım. Scottun bir modelini beğendim ancak ondada ağ kısmı yani seleye oturduğumuz kısmının beyaz olması beni düşündürüyor.

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
@Ömer Fatin

Ramazan ayı araya girdiği için günlük 50 km üzerinde uzun sürüş deneyimim olmadı. Bu mesafe de ise sıkıntı yaratmadı. Scott markası sadece bisiklet kıyafetleri değil bir çok ekstrem spor dalları için giyim ürünleri çıkartıyor. Bunu göz önüne alarak ped ve kumaş yapısında basit bir malzeme kullanabileceğini açıkçası pek düşünmüyorum.

Veliuyar

Daimi Üye
Tepki
107
İsim
Veli Uyar
Endura fs-260 Pro kullanıyorum, çok memnunum

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hay Allah, akıllı bisiklet taytı diye okudum, dedim acaba bisiklet mi akıllı, tayt mı?
Ben askılı tayt genelde Aliexpress'ten alıyorum ve şu ana hiç sorun yaşamadım. Puanı yüksek satıcılardan alınca sorun olmuyor. Ayrıca da resimleri aynı olup fiyatları farklı olan ürünler var, aynı desenli olup fiyatı farklı ürünlerden birer adet sipariş vermişliğim vardır, farkı görmek adına, acaba kazıklanıyor muyuz diyerek? Denedik, %100 çalışıyor!

Tabii ki aynı kalitede değildi gelen ürünler. Yanlış hatırlamıyorsam biri 14, diğeri 21 usd idi. %50 fiyat farkı vardı yani.
Normal bedeninizden bir beden yüksek sipariş verin derim.

Edit: pardon, alıcının acelesi varmış, neyse diğer arkadaşları bilgilendirebildiysem ne mutlu bana.

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
askılı olması şart mı hocam ben kullanıyorum tuvalet ihtiyacında falan zor oluyor