As 904 Taiwan Hakkında bilgi

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
(sana as 904 Taiwan malı hem ortalama hız, max hız, saat ve 9 fonksiyonlu çok ekonomik fakat kablolu bir model öneririm uzun sürede hiç sorun yaşamadan kullanabilirsin.
Bu arada fiyat 15 TL den yukarı değil belki sen daha ucuza alabilirsin.)

50 tl ye kadar kullanışlı,sağlam, uzun ömürlü bir km saati arıyorum.Fazla özelliğinin olması, kablolu yada koblosuz olması fark etmez.Özelliği az ama öz olsun..Forumdan bir arkadaş yukarıdaki önaride bulundu.(As 904 Taiwan)Bu saati kullanalar varsa önerilerini paylaşırsa sevinirim..İstediğim özelliklerde başka saatlerde olabilir...Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Scudo

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
valla arkadaşım bende var geyet kullanışlı ama sen 50 liraya kadar para ayırdıysan km işine sigmanın ucuz modellerine bak gayet kaliteli onlar

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Evet 50'ye kadar ayırdıysanız sigma gibi ürünlere bakın derim. 904'ü ben kullandım uzun süre, pek tatmin edici değil. İş görmesine görüyor ama 25-30 liraya çok daha iyisini alabilirsiniz.

Tepki
0
arkadaşlar bana devir ölçüm cihazı lazım ucuz olacak kalitesi farketmez sabip biyerde devir ölçecek sadece ama bana istediğim devire gelince bir cıkış vermesi lazım örnegin 1500 d/d ulaştıgında (1) sinyali verebilecek yada kontak ucu verebilecek. nerden satın alabilirim bilgisi olan varmı
yani şöyle söyliyeyim diyelimki 1500 devir de herhangibi bir ışığı yanan gibi mesela arabalarda varya aşırı devir diye lamba yanıyor şimdiden hepinize tesekkürler