Artvin Yarışı için Bilinmesi Gerekenler:

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
Öncelikle herkese slm arkadaşlar...dağ bisikleti sezonunu artvinde açılacağı için sevindim.Hep alanya alanya insana kınaa geldi yani...
Birincisi Ankara'dan ferdi gelecekler benimle irtibata geçsin acele benim bildiklerim haricinde varsa kaile liastesini verecem sonra dönüşü olmaz haberiniz olsun...

İkincisi yarış bilindiği üzere artvinde konaklama ve ulaşımı allah razı olsun şavşat belediyesi sağlıyor her yönüyle teşekkür ederiz ama federasyon bu olayı 2010 kemaliye yarışında lehine kullanarak gelen yarışçılara sadece 2 günlükyevmiye verip köşeye çektiler...Şimdiden bunları göze alarak gelin...Harcırahı çıkardığınız takdirde 4 günlük yevmiye + yol ücreti olarak en az 250 tl civarında para alacakken 47 tl alırsanız şaşırmayın...Başımıza geldi...

üçüncüsü ve yarışçı için önemli olanı : jel kimsede var mı bilmiyorum ama elimde 5 kutu olacak ben gelince... yarışçılardan ricam şudur ki lütfen jelleri veresiye istemeyin "yarış bitsin sonra vereyim..." "sonraki yarış görüşelim..." "toplu fiyatta indirim olur mu?" gibi cümlelerle karşılaşılıyor....
Lütfen ısrar etmeyin şimdidennn...Jel fiyatı toplu da olsa tane de olsa 5 tl dir...

şimdiden tüm arkadaşlara başarılar yarış sabahı görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: memocy
Scudo