Artık yosun bağlıyacağım kurtarın beni

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhabalar
Bursada yaşıyorum.20 yaşındayım üniversiteye hazırlanıyorum.Artık afedersiniz bir tarafım yosun bağlıcak o kadar üşengeç,tembel biri oldum.Ufacık bir yere dahi arabayla gidiyorum.Evde sıkıntıdan patlıyorum(Sınava tekrar hazırlanıyorum 4 ay boşum).Hiç bir param yok.Ancak bir plan belirleyelim gerisi gelir sanırım.

Şimdi dershaneye,yakın çevremdeki işlerimi görmek için,gezmek için bir bisiklet arıyorum.Ne tip bir bisiklet gerekli bana ?
Öyle uzun yol yaparım,dağ tepe gezerim demiyorum.Yanlız dershaneme giden yol ciddi bir yokuş.Hemde acayip bir yokuş 2-3 km sürekli eğimi artan bir yokuş.Buna göre birşey arıyorum marka-model tavsiye bekliyorum gerçi ben 2.el hatta 3.-4. hatta ve hatta 5.el bakıyorum zira param yok.Neyse efendim yorumlarınızı bekliyorum.

Not:Evde babamın aldığı kondisyon bisikleti var.Bunun ile biraz form tutmaya başlıyorum yavaştan.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yokuş meselesi için diyebileceğim, 24-27 vites bi bisiklet olması ve mtb (dağ bisikleti) gibi ağır olmaması hoş olur. Tabi hafifleştikçe fiyatı artıyor malesef, ikinci ellerde uygun bi şey çıkabilir.

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Şehir bisikletlerine bakmalısınız, model tavsiyesi için net bir bütçe belirtirseniz yardımcı olacak birileri çıkacaktır.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Alıcağınız bisiklet kesinlikle şehir bisikleti olmalıdır 28` jantlı , v frenli , en az 24 vites ve gidiş yolunuz güzelse amortisörsüz almanız daha iyi olacaktır .Yollar bozuksa kilitli maşalı olması işinize yarayacaktır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Dediğim gibi param yok.Model-marka belirleyip bana uygun olanı olanı bulduktan sonra para biriktiririm,eğer uymazsa almam.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yollar bozuk değil asfalt yol.Ana cadde zaten.Kaldırımlarda keza çok güzel.Bisiklet yolu bile var bazı kısımlarda bizim semtin

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Maksimum bütçenizi yazarsanız en iyi tavsiyeleri alabilirsiniz.

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
kendinize bir fiyat belirleyin ona göre bir şeyler söylenir zaten...