Artık son sorum! 701 ve borla

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mr.erim tarafından paylaşıldı.

1. mr.erim

mr.erim Yeni Üye

Seviye:
    artık son sorum:) borla ile 701 arasında 100 lira civarı fark var. düşünüyoum ki 701 alsam o 100 lira ile de bazı ekipmanları alırım kask vs gibi.Şimdi sorum şu 100 lira fazla verip borla almaya değer mi ?

2. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence sedona borla ben kendim kullanmaktayım ve çok memnunum:)Ben bisikletimi alalı 1 hafta felan oldu ve 2011 model aldım 2012 modele göre 100 tl daha aza aldım.Bayisi ise istanbul-kartal şirin bisiklet sedona'nın sitesinden bayiler bölümünden bakabilirsiniz.
    Buda linki:
    http://sedonabisiklet.com/dealers

3. muzaffer boran

muzaffer boran Üye

Seviye:
    sizdeki 2011 model mavi renk satılıyormudur genelde 2011 ler pek bulunmuyor diye duymuştum

mr.erim

mr.erim Yeni Üye

Seviye:
    fikirlerinizi alabilirmiyim acil, bugün alıcam artık

İlginizi Çekebilir

bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...
PicsArt_09-19-07.54.51.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...