artık düşmekten korkmuyorum :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar 2 gün önce yani 21 ağustos saat 13.00 ve 13.30 arası bisiklet sürerken dinlenmek için durduğum durağın arkasındaki alçak çite bastım fakat sıcaktan olmalı çiti hedeflediğim halde basamadım ve olan oldu .oksijen birikintisinde sekmeye başladım ama sonradan anladım havada sekemiyormuşuz. ve kendimi boşluğa bıraktım(boşluk dediğimde 2 buçuk metre :D).ve aşağı inmedim düştüm .kalktığımda ben yerde bisikletim yanımda(oda bana özenip aşağı inmiş)kendime geldiğimde balkonda beni izleyeler ve yukarıda beni bekleyen kuzenimi gördüm.yukarıdan bir kadın sen yukarıdanmı düştün dedi ve ben tam uyandım kadına evet deyim ezmiş olduğum gülün üstünden kalkıp yoluma devam ettim.:Skull-175

eve gittiğimde t-shirtimi çıkarttım ve ev halkı sırtına noldu dedi bende nolduğunu analamadım hemen aynada analiz yaptım sırtımda yarım bir kalp ve biraz sıyrık olduğunu gördüm kolonyayla temizledim ve rahatladım. bundan sonra bir grup oluşturarak o düştüğüm yerde aksiyon sahneleri çekip foruma ekleyeceğim izlemede kalın :D

Scudo

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
geçmişler olsun gürkanım allah korumuş valla ama olsun hayat iniş çıkışlarla doludur takma kafana ;)