Artik basamaklar bizi durduramazzzz!

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Dayanamicam, anlaticam :D

Dun Semrta ile birlikte basamaklarin dik ve derin dunyasina, 2 tekerlekli versiyonumuzda daldik (2 tekerlekli versiyon, bknz: insan oglugunun 2 bacaginin ayaklarindan bisikletin 2 pedalina spd olmadan sabitlenmis hali :D) Aslinda Semrta benden once daldi :D MIŞ!! :D

Pazar gunu sahilde tayfa ile yollarimiz kesistiginde ben gran tuvalete ramak kalmis (bisiklet sortu yerine kot pantolon, jersey yerine t-shirt, yagmurluk yerine anorak, eh benden de bu kadar gran-tuvalet oluyo iste :D) tayfa antremandan cikmis cimlere yayilmisti :D gun batimi ile birlikte herkes evlere dagilinca da Tugberk, Semrta, ve bendeniz Bostanciya dogru (gun batimini arkamiza alaraktan :) ) kayitsizca pedal basiyorduk ki, muhabbet dondu dolasti Semrta'nin merdiven macerasina geri dondu, yaparsin, nasil yaparsin sonrasi ben cimlerin uzerinden yolun kenarindaki 2 basamakli podyumun uzerine sicradim, oradan basamak asagi pedalladim, aaa cok da fena diilmis dedim (tabii once meistrolar bana gerekli brifingi vermislerdi :D) sonra Semrta hala merdiven bulalim da merdiven bulalim diye tutturunca, Saskinbakkal semalarindaki cekek yerlerinin merdivenlerine goturdum onlari, hadi bakalim, alin size merdiven :D inin gonlunuzce (bu arada icim gitmiyor degil hani!!!! :D)

Once Tugberk indi, bu arada benim sele gokdelenlerle asik attiracak derecede mubarek, sonra Semrta gerindi, kaskinin kayisini ayarladi, o da zipladi asagi, mukemmel!! Hayir, is orada bitse sevinicem, icim gidiyor, bunlar israr ediyor, ben merdivenin basinda agzimin suyu betona akiyor, kask yok, kafamda gunes gozlugu, Semrta: ben sana kaskimi veririm diyor :)

Nasil red ediim :D :D :D

Edemedim :D

Ve bisikletten indim, selemi sifirladim, Semrta'nin kaski kafama gecirdim, belki de cocuklugumdan bu yana ilk defa merdiverden asagi tekerleri koydum, gittik :D :D :D

1 saniye boyunca hicbirsey dusunmemek nasil mukemmel bir his olabilir hic tahmin edebilir misiniz? Edemiyorsaniz size onunuze gelen ilk basamaklar silsilesinden asagi pedal basmanizi cani gonulden tavsiye ederim :) pisman olmazsiniz :D :D :D

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bir merdiven inişi nasıl daha keyifli anlatılırdı bilmiyorum :D Süper gerçekten... Darısı nice daha uzun merdivenlerin başına... ;)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
HaliliOzturk kardesim, tesekkur ederim :D :D 2 gundur o bir saniyeyi dusunuyorum, en kisa zamanda yeni basamaklar bulmam lazim (Semrtacim simdi seni daha iyi anliyorum :D) ah bir de cikabilmeyi ogrendigim gunler gelse :D in, cik, in, cik isin cicigini cikaririm :D :D

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
valla yürekten tebrik ediyorum sizleri.
haftaya kazancı yokuşuna gidersiniz artık..
:D

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Tebrik ederim,çok güzel anlatmışsın,haftaya hep beraber inelim,

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@mehmet_svm

bence de :D daha keyifli olur :D Rumelikavagi civarlarinda merdivenler vardi diye hatirliyorum :rolleyes: etrafi soyle bol cimenlik :D :D :D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
O an yasadiklarimi kelimelere dokmem cok zor :)

2 adet prosis, neredeyse hic calismayan amortisorleriyle gozumun onunde 8basamakli dik merdivenden patir patir iniverdiniz :D semrta zaten cok hevesliydi gunlerdir merdiven diye sayikliyodu sonunda ulasti zaferine :D

ama sen ablacim resmen bonus oldun olaya :D bi anda biraktin kendini asagiya :eek: sasirdim mi desem sevindim mi desem duygularim birbirine girdi :D :D acaip sevindim :D

ama senin o ilk indikten sonraki suratini gormelerini isterdim :D boyle heyecanli sevincli gormemistim valla hic :D ''2sn hicbisey dusunmedim harikaydi'' dedin boyle gozlerin parliyodu :D :D :D

artik 8basamak hafif gelir size daha iyilerini bulmak lazim :D

tekrar tekrar tebrik ediyorum, bu daha baslangic :D :D virusu kaptiniz artik donusu yok :D :D

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
:)))))

bana arkadasını söyle sana kim oldugunu söyleyeyim :)

dahalarına hepberaberce ;) inşallah :)

wolverinewashere

Daimi Üye
Tepki
139
Süpermiş
Başarılarınızın devamını dilerim
ama ben daha kötü yerlerden indiğinizi görmüştüm
(avrasya maratonundan sonra çamurlu patika inişi)
merdiven sadece korkunuzla yüzleşmek olmuş gibi geldi :p

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Tebrikler, inilmesi kolay gibi gözükse de dikkat edilmesi gerekenler var, inerken hız kontrollü inmek, yane hızının ani şekilde yavaşlamaması ve hızlanmaması, bisiklet üzerinde ayakta durmak ve ağırlığı geriye vermek, kesinlikle kask takmak, inişe başladıktan sonra durulmayacağını bilmek gibi denebilir, merdiven sayısına bağlı olarak bisikletin aksamına güvenmekte önemli..;)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Tugberk Tezel

valla donusu yok tugberkcim, kac gundur fenerbahceden bostanciya butun merdivenleri inceledim, en kisa zamanda (bu sefer daha prosis-vari (bknz. arka freni de kullanaraktan :D )) onlari bir hayirlamaliyiz :D :D :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@semrta

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :D :D :D

valla semrtacim, senin pompalaman olmasa inan o aksam oradan inmezdim, ama o kadar cani gonulden gaza getirdin ki :D :D :D kaski bahane ettim, onun bile bahanesini Tugberk bir yandan sen bir yandan ceviz kabugunu doldurmayacak cinsten kabul edip elinizin tersiyle itiverince, eh artik bahane kalmadi :D iyi ki de kalmamis :D :D :D sagolun arkadaslarim :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@wolverine

valla camura dusmek makbul de beton nedense daha bir tirstiriyo insani :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Ergün (Divinity)

vallahi ben daha iyi anlatamazdim :D tesekkurler

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@bikergrrl

hehe :) diğer arkidişlerden bahsetmiştim,onların yanında hareketsiz kalmak mümkün değil :) körle yatan şaşı kalkarmış :) pompaysa da iyiki de pompalamışız :) iyiki indin/k :)

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Hedefiniz budur hanımlar.:)

(link)

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
bu hafta gelip elinde pembe ponponlarla pro amigoluk yaparsan neden olmasın :) şaka bi yana artık sahalara dönsen diyoruz.

@acumur

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@semrta

tamam iste ben size tesekkur ettim, siz onlara, zincirleme tesekkurler silsilesi yasattik millete, herkes kendi hocasina tesekkur etti, boylece toplu tesekkurden daha orijinal oldu :p

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@semrta

vallahi acumur, ponpon sallarsan, santorinideki 451 basamaktan bile inerim :D :D :D nasilsa sonu deniz :D :D :D