Armstrong turda yok gibi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
PARİS - Fransa Bisiklet Turu'nu altı defa kazanarak tarihe geçen Armstrong, önümüzdeki yıl bu yarışa katılamayacağına dair ipuçları verdi. L'Equipe gazetesine konuşan ünlü pedal "Dürüst olmak gerekirse bu yıl turda olup olmayacağımı bilmiyorum. Bu yıl bir rüyamı elde ettim. Altıncı zaferimi kazandım ve şimdi başka şeyler deneme zamanı" dedi. Armstrong'un takım patronu daha önce yaptığı açıklamada Amerikalı bisikletçinin önümüzdeki yıl yarışa katılma şansının yarı yarıya olduğunu söylemişti. Lance Armstrong Fransa Bisiklet Turu'nda elde ettiği son birincilik sonrası Atina Olimpiyat Oyunları'nda yer almadı ve o tarihten beri hiçbir yarışa katılmadı. Bu durum da hakkında bisikleti bırakacağına dair çıkan haberleri güçlendirdi. Fakat bu iddiaların doğru olmadığını söyleyen bisikletçi "Bisiklet üzerinde emekli olmadan önce başarmak istediğim pek çok şey var. Kendime 2005'in bu iş için çok doğru bir zaman olduğunu söylüyorum. Tur için son kararımı kendimi en hazır hissettiğim zamanda vereceğim" diye konuştu.

kaynak:radikal Spor Servisi

Scudo

cihan aksoy

Hayallerini erteleme
Tepki
446
İsim
Cihan Aksoy
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Lance'nin bu seneki tura da katılacağı açıklandı nihayet.

greco

Üye
Tepki
0
Bu nasil bir forum?Herks bisikletle ilgileniyor ama dunyanin bir numarali yarismasi olan tour de france hakkinda tek baslik bu.Herhalde kimsenin ilgisini cekmiyor..

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

herkes bisikletle ilgili ama herkes yarışla ilgili değil...bu da tercihlerden kaynaklanıyor...ben de otomobil kullanıyorum ama World Rally Championship yada bu hafta izmit körfez pistinde yada izmir pınarbaşı pistinde koşulacak yarışlar hakkında hiç bir fikrim yok...

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
591
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
Greco..
Burada o tarz bilgilere ulaşamazsın, ama en son çıkan filmler ve albümlerle ilgili onlarca mesaja ulaşabilirsin..

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
burası bilgi paylaşım forumu arkadaşım.burası hergün güncellenen bir site değil..dediğim gibi paylaşım forumu..herkes bildiklerini anlatır,soruları cevaplar..herşey bilindiği kadarıyla yanıtlanır.okurlar haber ,bilgi,belge taşır ve paylaşılır.

madem o tarz bilgiler yok senin burda işin ne?

madem forumda neyin ne kadar olup olmadığını bilen birisin fransa turunu sen paylaşaydında okuyaydık bizde..

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
591
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
ben de farklı bişi söylemedim..
ayrıca öyle bilgiler aradığımı da ima etmedim. lazım olduğunda bakacak yerler var.
mesajımın altında arkadaşa referans vermiştim ama kalkmış nedense..

neyseki alıntı kısmında bu bilgi hala duruyor.

niye burdayım dersen özellikle Gürsel'in engin bilgilerinden faydalanmak içindir..

sevgiyle..