Arkadaslar yardim edebilirmisiniz ?

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında E. Yelen tarafından paylaşıldı.

1. E. Yelen

E. Yelen Misafir

Merhaba sevgili bisiklet sever kardeslerim,

Ben izmir-üçyolda yasiyorum.Her haftasonu bisikletimle (bisan cyborg) halirifat yokusunu inip alsancak-hilton tarafina gidiyorum. Gidiş cok rahat oluyor fakat benim bisikletim cok agir oldugu icin halirifat yokusunu cıkamiyorum. Size sorum bu tarihi asansore bisiklet aliyorlarmi ? Bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinecegim. Eger konuyu yanliş yere açtiysam affedin daha forumda yeniyim. Ve ayrica ucyolda veya bu guzargahta olan arkadaslar varsa bana katilabilirler cok keyif duyarim cunku hala bisikletimi yanniz kullanmaktayim.

Hepinize esenlik dilerim ve müslumanlarin bayramlarini en icten dileklerimle kutlarim =) :)

2. ışıl özbay

ışıl özbay Yeni Üye

almıyorlar maalesef..

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-21-34.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
Echelons-.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...