Arkadaşlar ve uzmanlar görüşlerinizi alayım lütfen.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Halil EROĞLU

Öfkeyle kalkan zararla oturur doğru söylüyorsun halil bey lafım yok sağol.

@Mehmet Levent

Mehmet bey bisikletciye git diyorsun doğru'da hani o kalitede bisikletci varsa bildiğin yer söyle gidelim.adamlar elindeki malı kötülemezki ben sora derim o siz alivio alın der.ee hangisi hangisinden üstün nerden bileyim?eleştri yapmak kolaydır.sonuç ne peki ben ne istediğimi bilsem gider alırım zaten burda sormaya danışmaya bile gerek yok.

Scudo

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Bisiklet için 20 bin tl ayırdıysanız bütçe sıkıntınız yok demektir. Bana kalırsanız en çok beğendiğiniz parçaları alıp kendinize güzel bir bisiklet toplayın derim. Türkiye içinde sıfır bulabilirmisiniz bilmem ama 2 el bir scott cr1 pro kadro set bulabilirsiniz. zipp yada easton yüksek profil karbon teker seti ve 11 li vites sistemini de taktınız mı üzerine on numara olur bence.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Neyse herkese teşekkürler konu kapanabilir yada kaldırılabilir.az çok kafamda oluşdu bir şeyler.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Eger 20bin tl paraniz varsa ve bunu bisiklete harcamak istiyorsaniz ki bence cok mantiksiz ama yine de size sunu önere bilirim. 20bin tl'nin 3000lirasini ucak bileti ve harclik yaparak almanyaya buyurun gelin ve misafirim olun, sizi en iyi sekil de agirlarim. Burada size en iyisinden bir yol bir de fully bisiklet aliriz ve ucakla tekrar geriye dönersiniz. Böylece gümrük derdiniz olamaz bir de verdiyiniz kdv'yi geri alirsiniz. Downhill bisikleti ile bence siz fully demek istediniz cünkü DH bisikleti tercübesiz binilecek bir bisiklet degil ve düzyolda fazla ve yokus yukari hic kullanmasniz. Size DH degil de CC veya ED gerekiyor. Bence en mantiklisi böyle olur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@murat cömez

Murat bey çok sağol teklif etmeniz bile yeter emin olun ağırlanmış kadar oldum.bir an öfke ile hareket ettim birilerinin gözüne sokayım lafıda görüntüyüde derken vazgeçdim limtim 5000 tl olarak kaldı iyi bir araştırıp karar vereceğim.sonrasına bakacağız.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Rica ederim herzaman kapim acik misafirlerime. Evet akili düsünmenize sevindim ve 5000 liraya süper bir bisiklet toplaya/ala bilirsiniz. Basarilar dilerim size.