Arkadaşlar ufak bi düşme geçirdim.Afyon Başmakçı Maceram!.

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:( Geçen Hafta Afyon Başmaşçı Bisiklet Şenliğinde.Ovacık Köyünden Çığrı Köyüne gidişte Turun 25. km.sinde,Viraja sert girdim,fren sıktım ama,artık yapacak birşey yoktu!.
3-5 dakika bilinç kaybı yaşadım,yani düştükten sonrasını hatırlamıyorum.

Hemen İzmir katılımcılarından 2 doktor ve diğer Arkadaşlar olay yerinde ilk müdahaleyi yaptılar.Kendime geldiğimde;bana (nerelisin,kaç yaşındasın,nereye gidiyordun?.) niçin böyle soru soruyorlar dedim ve bu ara Bisikletim nerde diye sormuştum?.:( Jandarma malzemelerini sana teslim edecekler dediler.Kendilerine ve Herkese çok Teşekkür ediyorum.
Ayrıca Hastanade ifademi aldılar.Tabiki kendi hatam dan kaynaklandığını ifade etmiştim.Bu na Şükür dedim.

5 Dakika sonra Ambulans geldi.Beni doğru Başmakçı Devlet Hastanesine Kaldırdılar.Baştan aşağı film,2 şişe serum,koldan tetanoz aşısı,alnımdan 5-6 dikiş iğnesi ve 5 dikiş,vücudumda yaralar vardı pansuman yaptılar ve 15.00'dan 21.00'ra kadar müşaade altında tuttular.

Dışarda kuvvetli yağmur vardı,geceyi hastanede geçirdim.Bu ara Arkadaşlarım sağolsunlar ziyaretime geldiler.Mustafa Özkul,Serkan Taşdelen,diğer arkadaşlar,Organizasyon ekibi..Kendilerine çok Teşekkür ediyorum..:)

Şu anda Şükür toparladım sayılır.1-2 gün sonra dikişlerimi aldıracağım.Vücudumdaki yaralar iyileşiyor,morluklar ve şişlikler var.

Not:
Kask'ı bir daha kullanmamamı söylediler.Yeni kask ve eldiven aldım.Sağa viraj olduğu için Bisiklet üzerimde kalmıştı bir hasar yok.Ve Pazar günü gece 3.00 sıraları evime geldim.
Zaten arabayla gitmiştik.

Eşime Başmakçı da iken çok iyi eğleniyoruz.Anneler günün kutlu olsun demiştim.Neyse kapıdan içeri girerken ne söyleyim diyordum?.Yazlık şapkamı öne eğip arkamı dönmüş vaziyette olayı şok bir şekilde göstermeden içeri girdim.Yakışıklımıyım dedim.:) Kavga mı ettin?.ne oldu diye sorunca durumu izah etmiştim..

Şu anda uzun Turlara Müsaade etmiyor ne yapacağım?.

Nasip Kısmetse Gelir Hintten Yemenden,
Nasip Kısmet Değilse Ne Gelir Elden!.

Sevgi ve Saygılarımla...

https://www.bisikletforum.com/a/img856/2375/83571768.jpg

Scudo

HakanAydın55

Forum Demirbaşı
Tepki
381
Bisiklet
Mosso
ufak düşmeye benzemiyor.. bağa düşmüşsün abi sen.

büyük geçmiş olsun.....

• Beğen
Tepkiler: Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@hakan aydın55

:) Allah Razı Olsun Kardeşim.Evet düşüşüm ufak değildi ama.:( Şükür fazla birşeyim olmadığı için Tesellim oldu..

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Geçmiş olsun Kadir bey. fotoğrafınızdan kazanın büyüklüğü ve ne derece tehlikeli sonuçlara yol açabileceği açıkça ortada, Allah korumuş.

• Beğen

Fuat Kaya

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Scott
BÜyÜk geÇmİŞ olsun. İnŞallah bİr daha bÖyle bİr kaza olmaz

• Beğen
Tepki
38
Bisiklet
Corratec
Geçmiş olsun. Ben de geçtiğimiz hafta dikkatsiz bir başka bisikletçinin önüne bakmadan sola dönmesi sebebiyle çarpışarak üzerinden uçtum... Kask sağolsun kafa sağlam ama omuz, diz ve en önemlisi "bisiklet" :( hasarlı...

• Beğen

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
çok geçmiş olsun. Allah daha kötüsünden korusun.

• Beğen