Arkadaşlar son seçim lütfen yardımcı olun

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
arkadaşlar bisiklet alıcam son seçim artık.şu güne kadar hep kron xc 1000 düşündüm.ama onda beni iten bazı şeyler var :) şimdide aklım daha ucuz olan (link)
bu linkteki bisiklete gitti.ne yapıcağımı hiç bilmiyorum.siz tecrübeli arakdaşlara soruyorum sizce ne almalıyım.800 lirayı geçmeden.ve v fren olmak kaydıyla.

Scudo

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
başka öneriler varmı salcano ' nun kadroları hoşuma gitmiyor ve v fren olması gerekli :) ama teşekkürederim yardımlarınız için sagolun.

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Xc1000 de neler itici geldi ben kullanıcısı olarak yardımcı olabilirim belki...

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
@emin tak

tek sorun şu sizin gidon beyaz mı bilmiyorum ama bisikletin her yerinde kertenkele olması beni acayip deli ediyor :) beyaz gidonda nasıl durur onuda bilmiyorum.eğer sizin beyazsa resim koyarsanız memnun olurum. teşekkürederim. :)

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Bugün koyamam muhtemelen elimde fotoğraf yok..Benim gidon siyah ..Bazılarında beyaz var dediğin gibi..Benim siyah gidonun üstünde iki tane kertenkele var beni de rahatsız etti onlar..Onun haricindeki kadro üstündeki kertenkele güzel duruyor.

yusuf tunçer

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Giant
(link)
zevk sizin ama bence bu bisiklet carrarodan fiyat olarakta görüntü olarakta daha iyi evet salcano yazısı biraz dandik ama yapacak bişi yok bendede var :D

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Beni en çok elcikler rahatsız etti.Kronun bu sene her modeline koyduğu o dandik elcikleri hemen değiştirdim.

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
işte kron dan itenlerde bu tür şeyler hepiniz başka birşey söylediniz işte düşünün hep biryerlerinde birşeyleri var.hayır donanım olarak çok iyiler ama tarz da lazım :) ama mecburen kron alıcaz.teşekkürederim hepniize sağolun :)

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Toplanmış her bisiklette bir şeyler rahatsız eder benim kanaatim..Ancak kendin toplayacaksın ki rahat etsin gönlün o da pahalı kaçar:)

Tepki
19
Bisikletim olmamasına rağmen aşağı yukarı 1 aydan fazla oldu forumu takip ediyorum Kron XC1000 herkes çok beğeniyor sıkıntı yaşayan yok gibi anladığım kadarı ile istediğim modellerin başında geliyor eğer takıldım diyorsanız forumdan okuduğum kadarı ileve kendi görüşüm ile SEDONA dada çok güzel modelller var ve o da çok beğeniliyor....