arkadaşlar rock shox sid serisi yenileniyor

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Sid serinin yenileneceği haberleri ortada dolaşıyordu hatta taslak ürünler vardı. Absolonun bu ürünün denemeleri yaptığı biliniyordu ama epeydir uzak kaldığım için son halinin detaylarını görememiştim. Teşekkürler valla.

Demekki fox yerine Gene sid e devam :D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu SID'ler Reba'yla neredeyse birebir aynı. Bir kaç karbon kısım, biraz daha düşük ağırlık dışında fark yok. Anlaşılan o ki (pazarlamada çok kullanılır) Reba karşımıza ufak modifikasyonlar ve yeni bir isimle, SID ismiyle 2. kez geliyor :). Hayırlı olsun...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Evet bu konuda bende katılıyorum ama sanırım REBA da travellerle oynayarak daha all Mountain e yaklaştırcaklar ve eskisi gibi değişken travel koyarak yenileyecekler...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bana da öyle geliyor kanka. Biliyorsun artık firmalar 120 mm traveli olan hardtail XC makineleri yapmaya başlıyorlar, daha doğrusu trend en azından bu yönde. O yüzden 85-125 (85-115'le 2005 senesinde başlamıştı zaten) traveli olan, U-TurnAir Reba'ları önümüzdeki sene raflarda görürsek hiç şaşırmam.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Şimdi hazır maşa alma devresindeyken düşünüyorum acaba yeni Sid ler gelince onlardan mı alsam yoksa Rebaların değişken mesafeli olanlarını bekleyip onlardan mı alsam Epic e daha çok yakışır fonksyonel olur...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Valla kanka Epic All Mountain olsaydı Reba konusunda haklıydın ama alet safkan XC. Sen SID bekle, hem test yazısı da yazarsın :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Olabilir valla Hem bana sid daha çok yakışır... :D

Ama Epic te 120 lik maşaya kadar izin var ve öne şöle bi 180 lik taktımmı All Travel bi maşayla canavar gibi olur gibime geliyo... Bakalım 100 lük bi Sid de olabilir :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çağrı abi artık dh'ye başlıyoz heralde :D 180 fln anlayalım

gazete başlıklarını görebiliyorum ''xc makina dh parkura girerse ne olur...''

:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@qweasdzxc

bnce Çağrı abi xcye devam ediyor :) ve yakında süper bir makina çıkartacak ortaya izzet forever diyorum :D