Marin marka bisiklet arıyorum ama?

Tepki
0
hiç bir yerde bulamadım belvedere ve mill valley arıyorum sıfırda olabilir ikinci elde. yardımcı olursanız sevinirim...

Scudo

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
Belvedere
(link)

mill valley
(link)

Tepki
7
Ben de Marin dağ bisikleti kullanıyorum. Ne yazık ki bu sene çok az model getirtildi, ben de zar zor aradığım Nail Trail modelini son bisiklet olarak buldum. Yasminsports'daki Marin bayilerinin hepsini aradım. Size de tek tavsiyem bu olur. Türkiye genelinde 5-6 tane satıcısı olması lazım. Ben araya aray bir yerde buldum ve aldım.

Tepki
0
teşekür ederim seda bisikleti aradım adam var dedi tam emin değilim dedi. ama elimizde kalmamıs isede getirtirim dedi. bakalım tek bisiklet getirtecekmi

H.Sages

Daimi Üye
Tepki
174
Forumdan İzzet İllel bey ile temasa geçin. O bulamazsa kimse bulamaz. Yasmin Sports un sahibi kendisi.

(link)

Tepki
159
@osman göze

Osman Bey Merhaba,

Marin'in ALP serisi modelleri olan Belvedere, Fairfax ve Mill Valley modelleri bu sene gördükleri ilgi nedeni ile çabuk tükendiler. 2011 Modellerinde ALP serisi modellere öncelik vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Ilginize Teşekkürler,

Tepki
0
Teşekkür ederim İZZET bey.
Şu an marin modellerini beklemedeyim.Gelir gelmez bir tane almayı planlıyorum...

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Merhaba;
Bende 'nail trail' kullanıcısıyım...
Ve bisikletimden çok memnunum...

chalat

Üye
Tepki
0
@osman göze

Almayı düşünürseniz ben de yeni 19" kadro Marin Fairfax var.

Tepki
0
@chalat

Tabiki almayı düşünürüm ama kadro boyu bana küçük olmazmı. Boyum 178 cm. İsterseniz 0543 8108181 den beni arayabilirsiniz.

Tepki
159
@osman göze

2011 Model Marin Belvedere ve Fairfax modelleri Türkiye'ye gelmiştir. Size en yakın Marin Bikes bayisinden bisikletlere ulaşabilirsiniz.

Nyfinest

Aktif Üye
Tepki
43
İsim
Winner
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende ikinci el bir marin all mountain var ilgilenirseniz haberim olsun.
Marin Mount Vision 5.8, 2009 un en iyi all mountain dag bisikleti secildi.
Amerikadan aldim. haberiniz olsun diye soyledim

yeneraltun@hotmail.com

Tepki
41
marin belvedere ve fairfax 2011 de de çok yerde kalmamış fakat almak isterseniz belvedere bulup aldım ben ::))

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
arkadaşlar, 2011 belvedere ler, kadro açısı, özellikle kadro rijitliği anlamında ve seçilen sade, asil rengiyle çok başarılı bir model.
arka vites attırıcısının en azından sora ya da tiagra ile değiştirilmesi gerek, onun dışında bulabilirseniz kesinlikle bu kadroya yatırım yapın derim. yanılmıyorsam Yasmin Sport stoklarında 3 ya da 4 tane kaldı. bir tanesini bundan iki ay kadar önce bir arkadaşımıza aldık. oradan biliyorum.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Benim de çok memnun olduğum bir Bobcat Trail im var. Ancak çok fazla dağ bayır vs yapmadığım için yolda amacının dışında kullanıyorum. BU yüzden lastikleri continental 1.75 slick yaptım, bir de maşayı daha hafif ve estetik olan Manitou axel ile değiştirdim. Ancak bana lazım olan Trek FX 7.2, 7.3 vs bir model ya da Specialized Sirrus/ Scott Sub 20 vs. Bisikletimi bu amaçla SATMAYI düşünüyorum, ilgilenirseniz görüşelim, ya da belirttiğim moldellerle takas yapacağım bulursam. Saygılar